Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra zapowietrza sie podczas jazdy

27 Sty 2015 11:53 1536 6
  • Poziom 8  
    Witam, nie dawno kupiłem Vectre 2001 rok 2.0 Dtl, lecz okazało się że coś jest nie tak , mianowicie zapowietrza się ono podczas jazdy, po prostu zgaśnie i wystarczy go odpowietrzyć to pali na dotyk. Zauważyłem też że poprzedni właściciel kombinował cos koło filtra paliwa, jest tam założony filtr bodajże od clio z niej jest doprowadzony przezroczysty wężyk do pompy wtryskowej, podczas mojej obserwacji zauważyłem ze po zgaszeniu silnika paliwo się cofa do filtra, słyszałem ze może być to wina pompy wtryskowej, lecz jest ona po regeneracji około 5 miesięcy temu.., czy gdybym zamontowal tam zaworek zwrotyny mogło by to pomóc?? Z góry dziękuję za odpowiedzi;p
  • Poziom 20  
    Załóż pompkę ręczną tzw. ''gruszkę''. Będziesz miał przy okazji zaworek zwrotny.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Ja stawiam na uszczelkę pod nastawnikiem.
  • Poziom 8  
    Wymieniłem w nim przewody przelewowe i auto ma teraz inne problemy dodam ze tamte na pewno łapały powietrze strasznie zmęczone i w ogóle, mianowicie zapowietrza się jeszcze lecz nie tak jak wcześniej, teraz zgaśnie wyciągnę powietrze z filtra i auto pali a wcześniej musiałem się trochę nameczyć żeby zapalił i tutaj powstaje pytanie czy przez nie orginalny filtr mogą być takie objawy?? odam ze mam jakaś gruszkę zamontowana gdy się zapowietrzy to w przewodach jest paliwo lecz w niej jest samo powietrze....