Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mam sprzęt ale nie wiem co to jest konkretnie

przem_1988 27 Sty 2015 15:18 693 5
  • #1 27 Sty 2015 15:18
    przem_1988
    Poziom 2  

Mam sprzęt ale nie wiem co to jest konkretnie Mam sprzęt ale nie wiem co to jest konkretnie Mam sprzęt ale nie wiem co to jest konkretnie Mam sprzęt ale nie wiem co to jest konkretnie Mam sprzęt ale nie wiem co to jest konkretnie Witam! Posiadam pewien sprzęt. Myślę że są to urządzenia do badania obwodów elektrycznych ale nie jestem pewien. Moją prośbą jest aby ktoś kto się na tym zna rzucił okiem i wyjaśnił mi co to jest konkretnie.

0 5
  • #2 27 Sty 2015 15:29
    CONICS
    Poziom 9  

Jeśli te urządzenia posiadają kable sieciowe zasilające to są to na pewno zasilacze z pomiarem prądu wyjściowego i kontrolą napięcia a ten ostatni ( z gniazdami sieciowymi ) to może byś jakiś stabilizator sieci 230V lub autotransformator ze skokową regulacją napięcia wyjściowego i także z kontrolą prądu i napięcia
    .

1
  • #3 27 Sty 2015 15:34
    przem_1988
    Poziom 2  

Są kable zasilające. A jest Pan w stanie określić mniej więcej jaką może mieć to wartość? Dodam że sprzęt jest sprawny.

0
  • #4 27 Sty 2015 15:42
    CONICS
    Poziom 9  

Ciężko będzie określić wartość tego sprzętu gdyż nie są znane jego parametry. Możemy tylko coś wnioskować na podstawie zakresów amperomierzy i woltomierzy. Jeśli są to fabryczne urządzenia to powinny mieć tabliczki znamionowe z tyłu na obudowie. Najlepiej zrób fotki tych tylnich stron obudów. No i co to za firmy ? To wszystko pomoże określić jakąś przypuszczalną wartość.

0
  • #5 27 Sty 2015 15:59
    przem_1988
    Poziom 2  

Problem polega na tym, że z tyłu na żadnej obudowie nie ma tabliczek ani nazw. Z przodu na dwóch obudowach są napisy RICO więc może być to nazwa producenta ale co do tego mam wątpliwości.
    A poza tym sprawa ma się tak, że znalazłem kupca i dogadaliśmy się na 400 zł ale mam wątpliwości czy to może być warte więcej.

0
  • #6 27 Sty 2015 16:03
    CONICS
    Poziom 9  

Co do akceptacji ceny to Twoja sprawa osobista ( wychodzi po 100 PLN za sztukę ) Wynika na to że są to jakieś urządzenia domowej produkcji. Jeśli potrzebujesz kasę od razu to sprzedaj a jeśli nie to ja bym to wystawił na aukcje pojedynczo na najpopularniejszym portalu aukcyjnym.

1