Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wskaźnik paliwa peugeot 307

27 Sty 2015 17:38 2031 9
  • Poziom 9  
    Jak w temacie peugeot 307 1,6 16v lift benzyna 07r .Po zapaleniu auta ,lub przekręceniu zapłonu wskaźnik paliwa wskazuje pełen bak ,a bak pusty.Jak wleje się paliwa i tak be zmian .Podkładany był już :licznik,wskaźnik w baku,bsi,bsm,komputer ,elektrycy mierzyli rezystancje i nic i to nie dało.w sumie to dwa warsztaty się już poddały.Ustawiali parametry komputerem tak samo jak w innym takim samym 307 i bez rezultatów.Wie ktoś co to może być ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Ale którą wiązkę ? Pod deską? od komputera?
  • Poziom 9  
    Wiązka ok sprawdziłem .Nawet jak wypnę wtyczkę w bsi idącą do baku to i tak to samo się dzieje
  • Poziom 9  
    Wiązka do baku sprawdzona i jest ok,podłożyłem dziś inną wiązkę pod deską która idzie od bsi do licznika niestety bez skutku, jakaś masakra.

Dodano po 1 [minuty]:

Wiązka do baku sprawdzona i jest ok,podłożyłem dziś inną wiązkę pod deską która idzie od bsi do licznika niestety bez skutku, jakaś masakra.Może egzorcysta pomoże
  • Poziom 39  
    A co pokazuje w parametrach? I jaka jest zakodowana wartość rezystancji czujnika paliwa i czy jest zgodna z tym co masz w baku?
  • Poziom 43  
    brona napisał:
    Podkładany był już :licznik,wskaźnik w baku,bsi,bsm,komputer ,elektrycy mierzyli rezystancje i nic i to nie dało.w sumie to dwa warsztaty się już poddały

A po kiego h.... tyle niepotrzebnej, bezsensownej pracy. :(

Ile paliwa wskazuje w BSI? Jeśli 0 to mierzymy na czujniku w baku wskazania napięcia.