Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

omega v6 bfl pomozcie szarpie na benzynie

27 Sty 2015 18:15 2133 5
  • Poziom 2  
    Witajcie mam problem z omega bfl 2,5v6. Otóż na benzynie falują obroty i przerywa dusi się dławi,szarpie po 15 sek łapie i idzie.
    Dodam ze świece nowe, przewody też i cewka, wiec odpada. Już mam 2 komplety. Potrzebuje opisu co i jak z podciśnieniami bo na kolektorze ostatnia ta przepustnica nie chodzi??
    na benzynie szarpie dusi się ale na gazie ma inne obroty nawet na postoju na gazie ma lepsze jak trzymam tak 3 tys i wezmę na benzynę to spadają i się dławi.
  • Poziom 13  
    Sprawdź wtryski i pompkę na razie. W E36 miałem uszkodzoną pompkę paliwa i był objaw jak u Ciebie. Natomiast w Lagunie 1 zapieczone wtryski ale objaw ten sam.
    Oraz do sprawdzenia układ dolotowy
  • Poziom 21  
    Jaką masz instalację lpg? Domyślam się, że mieszalnikową. Odłącz akumulator, sterownik wykasuje wartości wyuczone. Czy usterka na benzynie nadal występuje? Jakieś błędy ? Auto widziało ostatnio mechanika? Problem występuje od kiedy?
  • Poziom 2  
    pompka paliwa raczej odpada w oplach pada odrazu a nie takie cyrki wtryski rowniez
    takie cyrki zaczly sie dziac po wymianie swiec i przewodow,doszlem ze cewka kupilem nowa z miesiac spokoju byl ale tez cos szarpala delikatnie ale teraz to porazka juz nawet z ciekawosci wkladalem stare i dalej to samo cewka miesieczna?
    doloty zostawmy ogarne potem
  • Poziom 21  
    To nie forum wróżbitów. Daj jakieś konkrety. Analizator spalin, parametry live. Pompka "raczej" sprawna, ale jakie ciśnienie to już nie wiesz; regulator nie przepuszcza?
  • Poziom 2  
    w piatek rano cisne do stepkowa mam tam kumpla to napisze co bylo ale dzieki za zainteresowanie