Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RX-V671 - Yamaha RX-V671 po nieudanym upgrade

ratajxx88 28 Sty 2015 22:19 1002 1
  • #1 28 Sty 2015 22:19
    ratajxx88
    Poziom 12  

Witam kolegów.
    Amplituner Yamaha RX-V671 problem z funkcja radia. Nie była wyświetlana częstotliwość, zero reakcji na przyciski tuning na panelu a po podłączeniu pod Tv nie dało się stroić - suwak stał cały czas na jednej częstotliwości, brak szumu w głośnikach(na innych funkcjach głos prawidłowy). Brak możliwości wejścia w Setup po wejściu w Info nie wyświetlało wersji oprogramowania. Pierwszym krokiem było przywrócenie ustawień fabrycznych w menu serwisowym. Nie przyniosło to żadnych rezultatów na problem z radiem i setup. Następnie pobrałem firmware 1.60 ze strony Yamahy załadowałem bina na pendrive (Fat32) amplituner nie znajduje pliku z aktualizacja. Dodam ze usb sprawne bo wcześniej słuchałem muzyki nagranej na pendrive. Próbowałem również różnych penów o różnej pojemności i zawsze to samo. Plik z upgradem ściągany kilka razy i rozpakowywany kilkoma innymi programami do zipów. Po upgrade za pomocą lana problem pojawił się przy 80% aktualizacji po ok 10 minutach i wyświetlony został Error 0204. Po wyłączeniu amplituner jest teraz martwy. Została jedna opcja odzyskiwania po nieudanym softowaniu po włożeniu pendriva odpaleniu amplitunera z wciśnietym przyciskiem "Pure Direct" usb jest wykrywane potem weryfikacja i komunikat "NOT FOUND" dokładnie tak jak było na początku.
    Co jeszcze mogę w tym temacie zrobić?

1 1
  • #2 10 Paź 2015 08:39
    kalosh
    Poziom 15  

Cześć.
    Udało Ci się jakoś ożywić sprzęt?
    Pozdrawiam, Dawid.

2