Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Satel CA5 - Jak podłączyć radioodbiornik U1HS firmy elmes

jan pankowski 29 Sty 2015 11:47 3036 6
  • #1 29 Sty 2015 11:47
    jan pankowski
    Poziom 7  

Witam.
    Które zaciski z odbiornika U1HS połączyć z zaciskami centrali Satel CA 5.
    Pozdrawiam.

Satel CA5 - Jak podłączyć radioodbiornik U1HS firmy elmes Satel CA5 - Jak podłączyć radioodbiornik U1HS firmy elmes

0 6
  • #2 29 Sty 2015 11:56
    suworow
    Moderator Zabezpieczeń

Łączysz dokładnie tak samo jak czujnik w wybranym standardzie ( deol ,nc itp w/g potrzeby) a schemat znajdziesz w instrukcji do centrali. Wejście pod które podłączysz ma być odpowiednio oprogramowane ( w zależności od tego co ta radiolinia ma robić)
    Pozdrawiam

0
  • #3 29 Sty 2015 15:09
    jan pankowski
    Poziom 7  

Podłączyłem jak czujniki jak na zdjęciu, jest zaznaczone liniami połączenie pomiędzy centralą CA5 i radioodbiornikiem U1HS. Ja chcę żeby można z pilota uzbrajać i rozbrajać alarm, prościej włączać i wyłączać alarm zdalnie, tego nie mam w tej chwili.

Satel CA5 - Jak podłączyć radioodbiornik U1HS firmy elmes

0
  • Pomocny post
    #4 29 Sty 2015 16:58
    sosarek

Poziom 43  

Wyrzuć kabel opisany jako S (przeczytaj dokładnie do czego służy to będziesz wiedział dlaczego), podłącz kabel między styki C a COM w centrali.
    W Trybie serwisowym ustaw linię 4 typ NC, typ reakcji 7, FS9 - potwierdzenie zał/wył. na sygnalizatorze.

-1
  • #5 30 Sty 2015 10:50
    suworow
    Moderator Zabezpieczeń

sosarek napisał:
    podłącz kabel między styki C a COM w centrali.
    Rozumiem że chodzi tu o test, a nie docelowe podłączenie, pomijające styki Tamper. Wolałbym aby na forum udzielano porad zgodnych ze sztuką.
    Pozdrawiam

-1
  • #6 01 Lut 2015 13:01
    sosarek

Poziom 43  

Pisząc C odbiornika miałem na myśli styk wspólny przekaźnika. Osobiście odbiorniki z reguły montuję wewnątrz obudowy centrali wyprowadzając antenę na zewnątrz (więc nie wykorzystuję styków sabotażowych - ale to akurat moja fanaberia).

0
  • #7 02 Lut 2015 09:20
    jan pankowski
    Poziom 7  

Instalowanie zakończone, system działa.
    Dzięki i pozdrawiam.

0
  Szukaj w 5mln produktów