Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję schematu, manuala, parts katalogu DRUKARKI FISKALNEJ

29 Sty 2015 17:30 570 2
 • Poziom 2  
  Witam forumowiczów :)

  Poszukuję dowolnego schematu i/lub dokumentacji technicznej DOWOLNEJ drukarki fiskalnej (nie drukarki paragonów, nie kasy fiskalnej) - najlepiej takiej, którą można kupić na polskim rynku.

  Jestem również zainteresowany kupnej dowolnej NIEDZIAŁAJĄCEJ/USZKODZONEJ drukarki fiskalnej wraz z dokumentacją techniczną. Kontakt na priv.

  Gwoli ścisłości: interesuje mnie schemat/rysunek podzespołów bazowych drukarki fiskalnej - w sensie wszystkiego tego, co znajduje się wewnątrz samego urządzenia (modułu fiskalnego, pamięci, tracków, etc.). Pełna dokumentacja techniczna albo serwisowa z wykazem i opisem funkcji podzespołów byłaby spełnieniem moich marzeń.

  Czy jest ktoś kto pomoże?
 • Pomocny post
  Specjalista - kserokopiarki
  Zapomnij o tym. Ale z drugiej strony jakże by było fajnie gdybyśmy my znali dokładne schematy i protokoły zapisu pamięci fiskalnej czy protokoły komunikacji w takiej drukarce. A z czego utrzymywał by się rząd?
 • Poziom 2  
  Spodziewałem się podobnej odpowiedzi...

  Może jednak ktoś dysponuje takim schematem, bo jest właścicielem drukarki fiskalnej lub serwisantem i zaglądał tym urządzeniom pod pokrywę? Będę wdzięczny za jakiekolwiek info w tej materii....

  OFERTA KUPNA używanej drukarki fiskalnej dalej pozostaje aktualna :)