Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Szafy Rack
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie regulatora obrotów szlifierki bez szlifierki

29 Sty 2015 18:12 3621 6
 • Poziom 14  
  Witam. Posiadam szlifierkę kątową firmy AEG, model WSLE 115. Ma ona uszkodzony wirnik więc naprawa jest nie opłacalna. Posiada ona regulator obrotów, wydaje że działa bo jak ją włączam to regulator zmienia obroty, ale szlifierka ledwo się kręci, po podłączeniu bez regulatora było to samo. Chciałbym ten regulator podłączyć do innego urządzenia, bądź też zrobić listwę zasilającą z regulatorem. Problem polega na tym że z regulatora wychodzi z niego aż 7 przewodów, podłączone były tak jak opisałem na zdjęciu. Da się zrobić z niego regulowaną listwę zasilającą? Jeżeli tak to jak? Podłączenie regulatora obrotów szlifierki bez szlifierki Podłączenie regulatora obrotów szlifierki bez szlifierki Podłączenie regulatora obrotów szlifierki bez szlifierki Podłączenie regulatora obrotów szlifierki bez szlifierki
 • Szafy Rack
 • Szafy Rack
 • Poziom 13  
  Robienie regulowanej listwy zasilającej z regulatora od szlifierki - zły pomysł. Nie wszystkie urządzenia będą działały. Osobiście nie polecam.
 • Poziom 14  
  Próbowałem zrobić "przeszczep" do innej szlifierki, niestety do żadnej z trzech nie da się upchnąć. Obudowy nie pasują bo tylko jedna ma miejsce na regulator, stojan ani wirnik też nie pasują.