Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPhone 3GS - Downgrade z 6.1.6 do 4.1 - wyskakujące błędy w iTunes itp.

RobixPL13 30 Sty 2015 22:28 594 1
  • #1 30 Sty 2015 22:28
    RobixPL13
    Poziom 1  

Siema wszystkim! Mam iPhone 3GS, który obecnie ma wersję 6.1.6 z unthetered jailbreak, już po zrobionym jailbreaku itd. z Firmware modemu 5.13.04 [czyli chyba baseband :D ]. Mój problem jest taki, że w iPhonie na tej wersji 6.1.6 niby wszystko działa, ale kiedy chce zainstalować aplikacje do iPhone, podłączając telefon do kompa i programem [iPhone PC Suite] próbuje zainstalować np. gre to cały czas jest fail, że nie zainstalowało mi. I tak z każdą aplikacją. Dlatego chciałbym iPhone zdowngradować do wersji 4.1 a potem zaaktualizować do 4.3.3 lub 4.3.5. Próbowałem w redsnow - "select IPSW" i dawałem 4.3.5 i potem tak i potem PWNED DFU i potem w iTunes probowalem odtworzyc iPhone trzymajac shift i wybierając 4.3.5 ale nie odtworzyło mi i wyskakuje mi błąd 3194 albo 17 lub 11. Więc, chciałem się dowiedzieć, czy jest taka możliwość, żebym naprawił tego iPhone tak jak to opisałem :D Prosze pomóżcie mi z tym telefonem, już się męcze z nim jakiś tydzień.

0 1
  • #2 31 Sty 2015 23:40
    Kisztusiek
    Poziom 2  

A masz wgrane Appsync dla ios6?
    Bez tego apki nie wgrasz

Dodano po 3 [minuty]:

Do downgradu potrzebujesz pliki SHSH dla danego softu. Jeżeli ich nie masz to kicha.
    Zaistaluj z Cydii program iSHSH i będziesz wiedział jakie blobsy masz dostępne na serwerach Cydii

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo