Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Samsung Np300e5c Reset po dwóch sekundach

angarx 31 Sty 2015 08:58 753 1
  • #1 31 Sty 2015 08:58
    angarx
    Poziom 1  

Witam,
    Mam problem z laptopem Samsung np300e5c intel i3 ram ddr3 4gb grafika gf 630m Windows 8
    Problem polega na tym że, nie chce wystartować Windows, komputer resetuje się co dwie sekundy,wyświetla się jedynie logo samsung i nic więcej nie da też wejść do biosu(przynajmniej mi się nie udało) jeżeli włożę jakąś płytę reset następuje co 10 sekund mniej więcej, Windows się nie odpala z płyty ani z USB, chciałem też zobaczyć czy bios wydaje jakieś dźwięki po wyciągnięciu kości ram, niestety nie było żadnej reakcji tylko czarny ekran ale bez resetu. Jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie śmiało. Pozdrawiam :/

0 1
  • #2 31 Sty 2015 09:14
    mlewan
    Poziom 20  

Jeśli wyciągałeś RAM, to pozostaje wypięcie jeszcze HDD i wszystkiego innego, co da radę wypiąć (np napęd optyczny, modem, wifi, bluetooth), pozostawić sprzęt bez baterii na kilka godzin i spróbować odpalić na samym zasilaczu. Obejrzyj też gniazda USB oraz zasilające pod kątem mechanicznego uszkodzenia, które mogłoby powodować zwarcie. Jeśli wszystko powyższe zawiedzie, to wg mnie tylko serwis.

0