Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Liebherr CTPsl2121 comfort - Buczenie z jednej strony obudowy

Cinkowaty 31 Sty 2015 11:36 645 0
    Cinkowaty
    Poziom 1  
    Drodzy,
    niecały tydzień temu kupiłem chłodziarko-zamrażarkę Liebherr CTPsl2121 comfort.
    Sprzęt przed włączeniem odstał ponad 24 godziny, jest prawidłowo wypoziomowany lecz jednak praca sprzętu chyba nie jest do końca prawidłowa.

W trakcie pracy podoba mi się praca kompresora, jest równostajny, cichy, jest ok. Problem jest w tym, że kilkanaście sekund po uruchomieniu agregatu z prawej ścianki urządzenia (patrząc od tyłu) wydobywa się buczenie o zmiennej głośności, im termostat jest ustawiony na większe schładzanie tym bardziej uciążliwe buczenie (zmienna częstotliwość). Kiedy przykładam dłoń do kratki z tyłu urządzenia to buczenie ulega znacznemu przytłumieniu, odejmuję dłoń i buczenie się wzmaga. Oglądałem z tyłu lodówkę, nie widzę żadnego miejsca gdzie którakolwiek rurka by dotykała obudowy.

Proszę o poradę czy takie coś można reklamować w serwisie? W sklepie Euro RTV AGD powiedziano mi, że Liebherry powinny mieć gumowe usztywniacze na elementach lodówki i może to gdzieś odpadło.
    Będę zobowiązany za wszelkie wskazówki,
    Marcin