Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sterowniki karty graficznej GT540M na Win8

Widmo696 31 Jan 2015 18:56 888 4
    Widmo696
    Level 9  
    Witam,

Zakupiłem sobie nowego windowsa o numerze 8 na około 4/5 letniego laptopa. Jeżeli chodzi o system śmiga naprawdę super, bardzo szybko i fajnie. Jak można się domyślić miałem problemy z zainstalowaniem kilku sterowników, bo wcześniej korzystałem z Windowsa 7, ale jakoś sobie poradziłem. Niestety zostaje kwestia karty graficznej... Mój asus ma NVIDIA GeForce GT540M i nie mogę zainstalować najnowszych sterowników pobranych ze strony, ani tych starych, które miałem na płycie CD wraz z laptopem. Poniżej dodaję screen błędu jaki otrzymuje. Oczywiście najchętniej bym teraz wrócił na siódemkę, lecz niestety nie cofnę zakupu systemu.
    Mam nadzieję, że ktoś wie jak się z tym uporać. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Sterowniki karty graficznej GT540M na Win8
    Widmo696
    Level 9  
    sasad, dzięki za odpowiedź. Niestety nie rozwiązało to mojego problemu i oczywiście próbowałem takiego rozwiązania ze starszymi sterownikami.
    kasiunia7777
    Level 39  
    A jeżeli masz 32 bitowy to te:
    http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/81443/pl

Jak nie chcą się zainstalować to PPM i uruchom jako administrator - czasem się zdarza przy sterownikach, że tak trzeba.
    Jak masz to co pokazujesz na zrzucie, to co się dzieje po ponownym uruchomieniu systemu?