Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet - Przerywanie połączenia?

01 Lut 2015 18:17 678 5
  • Poziom 2  
    Witam , mam dziwny problem chodzi o to , że gdy pobieram np grę ze steam lub cokolwiek innego co pobiera sie z mają maksymalną prędkością łącza nagle predkosc spada do 0 przestaje sie pobierac internet sie zwiesza steam rowniez przestaje odpowiadac i po chwili znowu zaczyna pobierac i znowu przestaje i tak ciagle. Gram rowniez w CS:GO gdy gram ciagle co jakas chwile internet gubi mi pakiety. Może ktoś wie co jest przyczyna ?
  • Poziom 2  
    Przepraszam @dedito za niezbyt szybką odpowiedz ale ostatnio nie mialem do tego glowy.

1.dostep do internetu uzyskuje przewodowo poprzez polaczenie do routera ktory laczy sie z modemem.
    2.mam internet 60 mb/s, przy testach na speedtest ping jest odpowiedni 13ms , upload 4 mb/s internet z Multimedi , przy pingu stron jesli zrobie : ping wp.pl /l 65000 mam straty 25%/50%

3.modem od multimedii jest firmy cisco epc 3010 a router firmy tp link TL-WR1043ND

gdy podlaczylem komputer na moemnt bezposrednio przez modem bez routera nie zaobserwowalem tego problemu lecz testowalem zaledwie 5 min

rowniez reset routera nic nie pomogl
  • Poziom 39  
    ciumaxx96 napisał:
    gdy podlaczylem komputer na moemnt bezposrednio przez modem bez routera nie zaobserwowalem tego problemu lecz testowalem zaledwie 5 min
    Potwierdź czy problem ustępuje bo wtedy poszukiwania można by zawężyć do 'Tplinka' i przewodu łączącym cię z 'Tplinkiem'.
  • Poziom 2  
    ok zaraz sprawdze

Dodano po 1 [godziny] 7 [minuty]:

wiec tak po sprawdzeniu wydaje mi sie ze w sumie moze to byc wina modemu, poniewaz przy probie pobrania League of Legends przy 60% lub 66% aktualizacji nastepuje zwiecha wszystkiego przegladarki steam LoLa wiec naprawde nie wiem