Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW golf IV - Potrzebny kod pin

01 Lut 2015 20:50 3234 20
  • Poziom 11  
    Witam proszę o kod pin ze wsadu z pamięci 93lc86 licznika który został uszkodzony. Kod jaki mi generuje program to 5858 i chciał bym sprawdzic czy jest on poprawny gdyż nie mogę się zalogowac do sterownika silnika edc15P+. Odczyt pinu ze sterownika to 65535 czyli jakies bzdury. Prosze o pomoc.
  • Poziom 15  
    swapa masz
    6358 albo 5863
  • Poziom 11  
    Próbowałem sie logować lecz nie przyjmuje mi kodu nie wiem o co chodzi. Mam jeszcze pytanie odnośnie immo np. wymieniam licznik i mam kod pin sterownika silnika i pin nowego licznika. Loguje sie pinem licznika do licznika i w kanale chyba 50 wpisuje pin oryginalny dla samochodu czyli sterownika i rozumiem że wówczas przepisuje sie vin i różne informacje, ale czy przepisuje sie do licznika na stałe oryginalny pin samochodu ze sterownika silnika?? Wrzucam jeszcze wsad edc15 z pamięci eeprom 92c04 może to cos wyjaśni. Odczytywany przez obd2 jak i programatorem.
  • Poziom 11  
    Tak wpisywalem lecz nie przyjmuje. Z którego wsadu odczytaleś ten pin??
  • Poziom 34  
    Z szafy, ten z EDC to krzaki.
  • Poziom 11  
    Co to oznacza że krzaki?? uszkodzony wsad? W sterowniku jest zrobiony chip tunning i immo off czy to mogło cos uszkodzić??
  • Poziom 15  
    smieszny ten wsad ze sterownika , nie ma nawet vinu , poszukaj drugiego wsadu , albo podaj nr z kompa
  • Poziom 11  
    0281010302 bosch
  • Poziom 15  
    nie mam , szukaj na necie
  • Poziom 34  
    Szukaj całego EDC, dobrze ci radzę bo twojej partyzantce w tym sterze to i flash ubity.
  • Poziom 11  
    Raczej wątpie bo samochód normalnie jeździ tylko z tym wsadem co nie tak jeśli ktos ma prosze o podesłanie dziękuje.
  • Poziom 11  
    Nikt nie ma?? szukałem coś w necie ale nie bardzo mogę znaleźć proszę o pomoc.
  • Poziom 34  
    Odczytaj programatorem pamięć z ecu to i pin poprawny sie poda.A ty wszystko rwiesz commanderem i to jeszcze byle jakim.
  • Poziom 27  
    zostaw to edc tam nie ma ani pinu ani vin , zakoduj klucze do licznika i dalej synchro z edc i ok

Dodano po 7 [minuty]:

ale kolego twoje edc ma zrobione immo off, także co ty kombinujesz
  • Poziom 11  
    No dobra wszystko ok ale nie mogę właśnie zsynchronizować immo bo nie mam pinu edc. Tak jak pisałem mam pin nowej szafy i starej szafy. Stara szafa została uszkodzona praktycznie brak reakcji. Immo prawda mam off ale chce zsynchronizować immo bo auto idzie do sprzedania i na szafie świeci immo buzer piszczy itp wiec pasowało by to zrobić. Nie znam przeszłości autka ktoś robił chipa bo jedzie lepiej niż normalnie tak myślę i tak zostało kupione na immo off więc nie wiem czy edc miał taki sam pin co szafa, prawdopodobnie nie bo nie mogę się zalogować a tym bardziej ściągnąć pin z edc. Pytałem wcześniej czy po synchronizacji np nowego edc pin oryginalny (ze starej szafy) przepisuje sie do nowego edc i tam zostaje czy nadal jest stary, ale nikt mi nie odpowiedział a tak to bym miał przynajmniej pewność czy sterownik jest dobry czy skopany. Dodam ze np login 12233 przyjmuje.

Dodano po 2 [minuty]:

Kolego jokerro napisałem wcześniej ze wsad z eeprom z edc był odczytywany przez obd2 jaki i programatorem.
  • Admin grupy Samochody
    Dopisz klucze do licznika - zamontuj i będzie dobrze.
    Jak chcesz na ori to do zakodowania kluczy musisz mieć immo on w sterowniku.
  • Poziom 11  
    A jak dopisze klucze do szafy a w edc immo będę miał na off to będzie migała kontrola immo na liczniku ??
  • Poziom 11  
    Ok to w takim razie spróbuje dopisać klucze i zobaczę dzięki za odpowiedz.
  • Poziom 11  
    Dopisałem klucz i wszystko pogasło dziękuje za zainteresowanie.