Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aspire acer 10 po zawieszeniu czarny ekran i kursor

01 Lut 2015 22:40 2040 7
 • Poziom 2  
  Witam!
  Mam problem z moim laptopem Aspire Acer 10.
  Dzisiaj w granicach godziny 20:40 zawiesił mi się (zapomniałam go wyłączyć, pojawił się wygaszacz ekranu, kiedy chciałam normalnie z niego skorzystać zawiesił się) Nic nie można było zrobić więc czekałam i nagle pojawił się czaeny ekran i kursor. Próbowałam wszystkiego (nie mogę wyjąć baterii i włożyć jej ponownie bo ma wbudowaną) Dioda w ogóle się nie świeci mimo że nie jest całkowicie wyłączony. Odłączyłam ładowarkę i teraz czekam aż się rozkładuje bo to chyba jedyny sposób, żeby się wyłączył. Proszę powiedzieć co mam robić i jak usprawnić moje działanie. Czy czekanie aż się rozkładuje jest poprawne? A może go całego naładować? Proszę o pomoc :(

 • Poziom 43  
  Skoro "dioda" się nie świeci to znaczy że jest wyłączony.
  Guzika do włączania i wyłączania na obudowie to brak?
 • Poziom 2  
  Nie może być wyłączony, skoro cały czas jest ten kursor ma czarnym tle.. Kiedy klikam przycisk do uruchomiania to robić się cały czarny ekran a kiedy klikam ponownie to znowu pojawia się kursor. Nie da się tym przyciskiem całego wyłączyć.

 • Poziom 43  
  Dokładny model urządzenia?
 • Poziom 2  
  Aspire switch 10 SW5-012

 • Poziom 43  
  Wciśnięcie klawisza Windows zmienia cokolwiek?
 • Poziom 2  
  Próbowałam, ale na darmo. Kiedy podłączam telefon poprzez kabel USB to system go wczytuje (ładowanie; podłączono jako urządzenie multimedialne) i pojawia się charakterystyczny dźwięk.. wygląda to tak jakby ekran nie odpowiadał, ale poruszać kursorem mogę, jednak nic poza tym.
 • Pomocny post
  Poziom 14  
  Przytrzymaj przycisk zasilania przez jakieś 10s. Powinien się wyłączyć. Miałem kiedyś na moim Eee PC czarny ekran i widziałem tylko kursor. Była to wina dysku twardego. System ścinał się przez to w losowych momentach i nie chciał się często odpalać (czarny ekran i kursor). Jeśli ta sytuacja będzie Ci się powtarzać to sprawdź dysk pod kątem bad sektorów.