Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG G2 mini - nie łączy się z routerem wifi

jasiek_b 01 Lut 2015 23:16 2208 3
  • #1 01 Lut 2015 23:16
    jasiek_b
    Poziom 9  

Dzień Dobry,
    Mam problem z nowym telefonem LG G2 mini. Znajduje domową sieć (postawioną na routerze dlink di524) ale nie chce się z nią połączyć. Wszystkie inne urządzenia (m.in. telefony) łączą się bez problemu. Sprawdzałem telefon u kolegi na jego wifi - połączył się błyskawicznie. Tzn. że problem tkwi w mojej sieci domowej, tylko nie wiem jaki. Wszystko jest ustawione na auto, sieć zabezpieczona hasłem. Telefon pokazuje full zasięg i jak daje połącz to próbuje przez ułamek sekundy po czym pojawia się "Zapisane, zabezpieczone" i nic dalej nie robi. Będę wdzięczny za pomoc.

1 3
  • #2 01 Lut 2015 23:28
    ---trafopowielacz---
    Poziom 23  

Spróbuj zmienić typ zabezpieczeń. Nie wiem jakie masz aktualnie. Spróbuj na chwile bez zabezpieczeń Jak zadziała włącz WPA. I kombinuj.

0
  • #3 01 Lut 2015 23:41
    jasiek_b
    Poziom 9  

#---trafopowielacz---
    dzięki, chciałem właśnie coś pogrzebać w routerze ale mam problem ze skomunikowaniem się z nim. 192.168.0.1 nie działa. Nie mogę się w ogóle dostać do jego ustawień. Czy żeby wejść do ustawień routera muszę być z nim połączony kablem czy mogę to zrobić po wifi?

0
  • #4 02 Lut 2015 14:00
    ---trafopowielacz---
    Poziom 23  

Po prostu musisz być z nim połączony. Albo przez kabel sieciowy albo przez Wifi. Na obudowie routera powinienieś mieć napisany adres routera oraz login i haslo. W standardzie adres to 192.168.1.1 login admin i haslo tez admin albo po prostu bez.

0