Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przenośne głośniki, naprawa od podstaw

Pol1113 02 Feb 2015 15:52 702 5
    Pol1113
    Level 8  
    Witam, jest to główna część od przenośnych głośników, które mają dobre parę lat i uległy zniszczeniu. Postanowiłem podłączyć wyjście na minijacka oraz głośniki i wyjścia na baterie, bo tak one były skonstruowane. Problem polega w tym że nie jestem super elektrykiem. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Wnioskuje że BAT- i BAT+ to zapewne miejsca na kabelki do baterii a Lout RGND i LGND to wyjście na kabelki od minijacka? . I gdzie do tego wszystkiego podpiąć głośniki (były dwa, każdy po 2 kabelki). Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.
    ArturAVS
    Moderator of HydePark/Cars
    Niby opisane jest ale..... proponuję odczytać oznaczenie z układu scalonego i poszukać noty katalogowej. To wyjaśni na 100% podłączenie.
    Pol1113
    Level 8  
    Tak więc z wzmacniacza ( tak to się chyba nazywa) to czarne podłużne w środku, wyszło mi : TEA 2025b i drugie to Sum 6f20x. Jednak to mojego problemu dalej nie roziązuje... :/
    ArturAVS
    Moderator of HydePark/Cars
    Google nie gryzą. Wystarczy wpisać typ TEA2025 i masz kilka schematów, jest nawet kit NE530 bodajże. Wystarczy popatrzeć i będziesz wiedział jak podłączyć.
    Pol1113
    Level 8  
    Ok. temat zamknięty, poradziłem sobie.
    olekt2002
    Level 30  
    Pol1113 wrote:
    Ok. temat zamknięty, poradziłem sobie.

Dobrze, ale zawróciłeś "gitarę" na Forum- wypadałoby podzielić się jak problem rozwiązałeś.