Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi a6 c5 1997r - Oświetlenie wewnętrzne tylko przy otwartych drzwiach przednic

02 Feb 2015 16:18 1839 6
  • Level 11  
    Witam mam pewien problem z oświetleniem wewnętrznym auta. Działa ono tylko i wyłącznie kiedy otworzy się przednie drzwi, nie działa natomiast przy zamkniętych drzwiach i przy otwartych tylnych drzwiach. Chodzi o oświetlenie wewnętrzne czyli w podsufitce oraz w drzwiach.
    Sprawdziłem bezpieczniki i wymieniłem na nowe, jednakże to nie pomogło.
    Czy wie ktoś może gdzie tkwi problem i mógłby mi pomóc lub dać wskazówkę gdzie się zagłębić?

Auto jak w temacie.
    Audi a6 C5 1.9 tdi grudzień 1997.
  • Level 43  
    Mikrostyki w tylnych zamkach,kable-kostki drzwi-słupek.
  • Level 13  
    kamilo877 szukałem, szukałem ale moderator nie chciał poświecić swoją mądrością dlatego to trochę trwało... tak jak andrzej20001 napisał tylko masz tam dwa takie mikro styki jeden z nich odpowiada za podświetlenie drugi idzie w kompa. Jeśli Ci się uda to wymień oba bo za chwile możesz mieć problem z drugim.
  • Level 11  
    Witam ponownie wielkie dzięki za odpowiedzi. Gdzie są te mikro styki jeśli można spytać- w drzwiach czy w słupku?
  • Level 11  
    Znalazłem to zdjęcie w sieci. Na żółto i na niebiesko zaznaczone są chyba mikro styki. Tylko że to jest zamek z przednich drzwi. Będzie podobnie?