Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wirus - wyskakujaca strona XXX

hanta1 02 Lut 2015 16:04 501 4
  • #1 02 Lut 2015 16:04
    hanta1
    Poziom 8  

Witam,

Od kilku dni ja również borykam się z problemem zainfekowanego routera, ale niestety porada profesjonalna dla kogoś kto nie jest profesjonalistą jest trochę niezrozumiała. Jestem uziemiona i nie mam w tej chwili możliwości udania się do żadnego komputerowca. Czy poradzę sobie z tym sama? Jeśli tak to czy mogłabym prosić o konkretną ścieżkę, żeby samodzielnie poradzić sobie z problemem?

Edit:

Od tego linku zaczęłam, ale niestety nie wiem, jak zalogować się do routera. Próbowałam znaleźć rozwiązanie na forach, ale tam natrafiłam jedynie na konieczność wpisania 192.168.100.252 w przeglądarkę. Zrobiłam to, ale pojawia się info, że strona internetowa jest niedostępna.

Moderowany przez swiercm:

Posty scaliłem. Proszę, byś w przypadku aktualizacji informacji używała opcji "Zmień".

0 4
  • #2 02 Lut 2015 16:07
    Kolobos
    Spec od komputerów

Router jest Twoj? Jezeli jest Twoj to powinna znac do niego login i haslo, jezeli nie znasz to faktycznie sama niczego nie zrobisz.

0
  • #3 02 Lut 2015 16:09
    hanta1
    Poziom 8  

Router jest mój, ale nie wiem jak do niego dotrzeć, tzn. do miejsca logowania :)

0
  • #4 02 Lut 2015 16:13
    Kolobos
    Spec od komputerów

Adres masz nadrukowany na naklejce od spodu routera, o ile oczywiscie ktos tego nie zmienil. Jednak musisz znac jeszcze login i haslo, a skoro nie znasz adresu to tych danych zapewne tez nie masz.

1
  • #5 20 Maj 2016 09:38
    hanta1
    Poziom 8  

Problem rozwiązany przy pomocy speca - informatyka, który usunął wirusa z routera. Dziękuję!

0