Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon mx925 - lepsze do zdjęć niż epson Lxxx?

allbdo 02 Lut 2015 22:41 1767 3
  • #1 02 Lut 2015 22:41
    allbdo
    Poziom 9  

cześć.

niestety nadszedł czas wymiany urządzenia wielofunkcyjnego. Mój obecny sprzęt (canon mp640) niestety wysiadł - częste błędy serwisowe, brak wydruku na czarno. Wydaje mi się, że sprzęt położyłem zamiennikami i regeneracją tuszy (wiercenie dziurek w kartridżach w celu ich uzupełnienia).
    Ale wracając do tematu - poszukuję dobrego urządzenia wielofunkcyjnego. W zasadzie jestem zdecydowany na Canona mx925. Zależy mi na urządzeniu jak najbardziej wielofunkcyjnym, a ten sprzęt ma sporo bajerów. Jeśli chodzi o wydruk zdjęć, to dość często zdarzało mi się je drukować i nie narzekałem na ich jakość -stąd mój wybór padł na canona. Czytałem jednak o epsonach z serii L (wyposażone w CISS). Epson wygląda bardzo atrakcyjnie jeśli chodzi o koszt wydruku, a to jest istotna kwestia. Zastanawiam się jednak czy warto pchać się w epsona - jak wygląda jakość drukowanych zdjęć, brak druku dwustronnego...

Czy ktoś z Was posiada lub posiadał canona mx925 i może go polecić/odradzić?
    Jak wygląda kwestia CISS w tym canonie?

pozdrawiam

0 3
  • #2 03 Lut 2015 17:41
    1903379
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 07 Maj 2015 23:01
    allbdo
    Poziom 9  

odświeżam temat.
    już myślałem, że mojej starej drukarce przeszły wszystkie bóle i nie będę musiał kupować nowej. Myliłem się. Tym razem muszę zakupić nowy sprzęt. Odrzuciłem już epsony, bo widziałem jak sprawują się na żywo i szczerze przyznam - daleko im do urządzeń Canona.
    Waham się tym razem między Canonami MX925 a MG7550. Za pierwszym przemawia kartridż XXL oraz skaner dwustronny, a za drugim jakość wydruków i 6 zbiorników z tuszem.

Czy ktoś z Was widział może na żywo te urządzenia? Oba są w podobnej cenie, więc zadecydują funkcjonalności.

0
  • #4 08 Maj 2015 22:10
    1903379
    Użytkownik usunął konto