Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei Ascend G510 - ładowanie

03 Feb 2015 09:07 1194 2
  • Level 2  
    Witam . Od paru dni mam problem z telefonem Huawei Ascend G510, problem polega na tym że, gdy chce naładować telefon to trzeba trochę poruszać kabelkiem żeby ładowało, bardzo długo się ładuje czasami nawet ten 1% (czasami bywa tak ze w ciągu 1 godz tylko 1% się tylko naładował), a często bywa tak że jak się już ładuje te 30% to stoi w miejscu cały czas, a później jak się ruszy ładowarką (odłączy się i podłączy) to jest o wiele mniej ostatnio było 5%, lub o wiele więcej różnie to własnie jest z tym, teraz mi tel zdechł do 0% i wgl nie mogę go włączyć ani naładować. Co zalecacie zrobić z tym problemem ?
  • Level 17  
    W pierwszej kolejności postarać się o inną ładowarkę (tj. sam przewód ponieważ w Ascend jest wyjmowany i jest to zwykły USB). Jeśli podmiana przewodu nic nie da to kolejna rzecz do sprawdzenia: wtyk ładowania ale to już w serwisie. Trzeba sprawdzić czy coś się nie odlutowało podczas częstego wkładania wtyku. Jeśli i to nie zda egzaminu to dalej są bateria i układ ładowania.
  • Level 39  
    Często występują przerwy w gnieździe mikro usb - miałem ostatnio taki przypadek w tym modelu.