Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Ascend G510 - ładowanie

03 Lut 2015 09:07 1086 2
  • Poziom 2  
    Witam . Od paru dni mam problem z telefonem Huawei Ascend G510, problem polega na tym że, gdy chce naładować telefon to trzeba trochę poruszać kabelkiem żeby ładowało, bardzo długo się ładuje czasami nawet ten 1% (czasami bywa tak ze w ciągu 1 godz tylko 1% się tylko naładował), a często bywa tak że jak się już ładuje te 30% to stoi w miejscu cały czas, a później jak się ruszy ładowarką (odłączy się i podłączy) to jest o wiele mniej ostatnio było 5%, lub o wiele więcej różnie to własnie jest z tym, teraz mi tel zdechł do 0% i wgl nie mogę go włączyć ani naładować. Co zalecacie zrobić z tym problemem ?
  • Poziom 17  
    W pierwszej kolejności postarać się o inną ładowarkę (tj. sam przewód ponieważ w Ascend jest wyjmowany i jest to zwykły USB). Jeśli podmiana przewodu nic nie da to kolejna rzecz do sprawdzenia: wtyk ładowania ale to już w serwisie. Trzeba sprawdzić czy coś się nie odlutowało podczas częstego wkładania wtyku. Jeśli i to nie zda egzaminu to dalej są bateria i układ ładowania.
  • Poziom 39  
    Często występują przerwy w gnieździe mikro usb - miałem ostatnio taki przypadek w tym modelu.