Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Accord V - Halogeny dalekosiężne razem z światłami drogowymi

03 Feb 2015 14:31 3180 3
  • Level 2  
    Witam wszystkich. Mam małą zagwozdke. Chce miec halogeny dalekosiężne działajace razem z drogowymi. Mają dzialas na stałe i "ufo" też. Podłączyłem wszytsko według schematu:

Accord V - Halogeny dalekosiężne razem z światłami drogowymi

Pin 86 jest podłączony pod kabelek który idzie do niebieskiel diody sygnalizującej działąnie świateł drogowych, bo świci sie i w przypadku używania sygnałów świetlnych tzw "ufo" oraz po włączeniu na stałe do jazdy. też dałem wyłącznik w razie kontroli albo badania technicznego.

Tylko że nei działa to tak jak powinno, mianowicie sygnał świtlny działa, załączają sie drogowe i dalekosięzne wiec jest pół sukcesu ale po włączeniu świateł mijania też sie zapalaja halogeny dalekosiężne.

W momęcie gdy świecą światła świecą też halogeny dalekosiężne ale gdy chce sobie pomrygać to drogowe sie zapalają a gasną halogeny.

Gdy włącze światła drogowe to halogeny tez gasną.

jaka jest przyczyna tekiego stanu rzeczy?? cos mi si eobiło o uszy że moga bys sterowane minusem światła w japońcach. oraz ze jedne światła sa sterowane plusem a inne minusem.

jak sprawdzić które są sterowane + a które - ??

jak powinna wyglądac instalacja żebym miał taki efekt jak sobie zaplanowałem?? może 2 przekaźniki??

dodam że za jakis czs bd robić instalacje do przeciemgielnych i też czuje że bd problemy żeby działały tak jak bozia nakazała.

prosze o pomoc;)
  • Level 30  
    A w tej hondzie to czasem nie masą są sterowane światła? A + jest stały na żarówce...
  • Level 2  
    możliwe że tak jest jak piszesz ale nie wiem jak to sprawdzić i jak wtedy podłączyć przekaźnik
  • Level 30  
    Odłącz wtyczkę żarówki i tam gdzie w innych samochodach jest masa, honda ma +. Żarówka 2 kabelki i sprawdź