Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Magnum DXi 480 2005 - Nie prawidłowe działanie kierunkowskazów

MAGNUM DXI 03 Feb 2015 15:55 2097 7
    MAGNUM DXI
    Level 2  
    Witam, mam problem ze światłami w RENAULT MAGNUM DXI 480 rok 2005. Otóż czasami przy włączeniu kierunkowskazu działa on na zmianę ze światłami mijania. Podczas gdy świeci się kierunkowskaz gasną światła(migają na zmianę). Jest to bardzo uciążliwe szczególnie w porze nocnej. Problem występuje bez żadnej regularności. Również przy zamykaniu pilotem nie zawsze sygnalizują to kierunkowskazy. Zazwyczaj kiedy przy otwieraniu samochodu nie zaświecą kierunkowskazy to później występuje ww problem. Bezpieczniki oraz przekaźniki były sprawdzane, wszystko wygląda prawidłowo. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za podpowiedzi.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki
    vwpassat
    Level 14  
    Witam. Wydaje mi się że wina leży po stronie masy, sprawdź czy aby na pewno nie ma z nią problemów.
  • Relpol przekaźniki
    User removed account
    User removed account  
    jarekautomotor
    Level 13  
    ostatnio miałem problem z brakiem kierunkowskazów w megance i wina była w sterowniku pod kolumna kierownicza tak jak kolega wyzej pisze.Podlacz pod clip tam bardzo wyraznie widac sterowania przelaczników swiateł i mozna dosc szybko sprawdzic działanie świateł
    User removed account
    User removed account  
    Dagomir
    Level 19  
    Kolego rozwiązałeś problem z kierunkowskazami? Jaka była przyczyna? A może ktoś miał taką awarię? Mam identyczne objawy usterki w magnum dxi. Proszę o pomoc.
    MAGNUM DXI
    Level 2  
    Problemem był uszkodzony kabel w okolicy akumulatorów, w moim konkretnie przypadku najgrubszy fioletowy. Dobrze jednak posprawdzać całe okablowanie w okolicy wyłącznika prądu, bezpieczników wszystkie, łączniki, końcówki itp.
    Dagomir
    Level 19  
    Dziękuję za cenne wskazówki, wstępnie podejrzewałem moduł FCU. Jak samochód wróci z trasy sprawdzę instalację ! Pozdrawiam DagomirM