Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podlaczenie telefonu stacjonarnego do PC.

04 Lut 2015 10:37 762 6
  • Poziom 2  
    Witam,
    Otóż chodzi o to aby podłączyć telefon stacjonarny do komputera PC. Nie potrzebuje ani wykazów rozmów, ani książki telefonicznej. Chodzi tylko o to, aby móc z komputera kopiowac numer i od razu móc dzwonić telefonem stacjonarnym. Chyba że znajdziecie jakieś inne wyjście na to. Zależy mi tylko na wybieraniu numerów z komputera, i dzwonienie normalnie telefonem stacjonarnym przez słuchawkę.
    Z góry dzieki za pomoc
  • Poziom 18  
    Miałem takie opcje, ale w telefonie ISDN, teraz już nie używam w ogóle ISDN. Poczytaj o Telefonach ISDN. Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Witam,

A zwykłe modemy telefoniczne na PCI nie dawały możliwości dzwonienia z wykorzystaniem komputerowych słuchawek z mikrofonem i jakiegoś oprogramowania?? Np dialer.exe.
  • Poziom 2  
    Hmmm, a czy da rade podlaczyc pod jedna linie telefoniczna 3 telefony stacjonarne do 3 komputerow?
    Rozumiem ze do kazdego kompa bede musial kupic modem pod PCI, i telefon stacjonarny ISDN tak?
  • Poziom 18  
    opiate napisał:
    A zwykłe modemy telefoniczne na PCI nie dawały możliwości dzwonienia z wykorzystaniem komputerowych słuchawek z mikrofonem i jakiegoś oprogramowania?? Np dialer.exe.
    No jasne, ale chyba nie wszystkie modemy, ale te co mają opcję "voice" :)
    Nie trzeba wówczas telefonu wcale.
  • Poziom 17  
    "3 telefony stacjonarne do 3 komputerów"
    No to się teraz sprawa komplikuje, bo chyba nie ma możliwości puszczenia jedną linią analogową trzech sygnałów.

"No jasne, ale chyba nie wszystkie modemy, ale te co mają opcję "voice" Smile
    Nie trzeba wówczas telefonu wcale."
    No coś takiego właśnie miałem na myśli.

http://windows7forum.pl/modem-zoltrix-spirit-pod-win-7-x64-problem-z-voice-6803-t
    Tutaj ktoś pisze o problemie ze sterownikami do takiego modemu. Musisz znaleźć co w tym stylu.
    Na pewno coś takiego jest do kupienia:
    http://www.hiroinc.com/product_details.php?item_id=4
  • Poziom 35  
    A może zainteresujesz się asteriksem? Co prawda to pod linuxa, ale fajniejsze możliwości.