Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LG60PK250 - wyszukiwanie programów DTV - nic nie wyszukuje

ktokolwiek123 04 Lut 2015 14:20 597 2
  • #1 04 Lut 2015 14:20
    ktokolwiek123
    Poziom 1  

Miałem przez 4 lata na tym telewizorze NC+ ale mnie wnerwili i zerwałem umowę mając nadzieję że uda mi się wyszukać bez problemu TV cyfrową.
    No i wielka lipa, bo nic, a nic mi nie wyszukuje, totalne zero, nawet nic śnieżącego.
    Podłączałem antenę do wyjścia ze ściany (mieszkam w bloku i zdaje się idzie to na dach), wyrzucałem kilka metrów anteny za okno, nawet w akcie desperacji podłączyłem antenę do wyjścia kabla do satelity na dachu.
    Mieszkam niemal w centrum Łodzi więc teoretycznie nie powinno być problemu. W innym miejscu na innym TV odbierałem nawet z gwoździa włożonego do gniazda antenowego :)
    A na 2 metrach wiszącego kabla łapało ponad 20 kanałów cyfrowych.
    Oczywiście mogę kupić antenę pokojową ze wzmacniaczem ale czy to jest problem? Nie chcę wyrzucać nawet kilkudziesięciu zł w błoto.
    A teraz jestem w czarnej dziurze. Jak trzeba mogę wrzucić screeny z tego wszystkiego.

Help !

0 2
  • #2 04 Lut 2015 14:42
    jacekko63
    Poziom 30  

Zacznij od podłączenia tv do sprawnej anteny (działającej z innym tv) i wtedy wyszukaj programy, jeżeli wyszuka problem masz z anteną lub instalacją, jeżeli nie wyszuka problem tkwi w tv.

0
  • #3 04 Lut 2015 15:13
    1098678
    Użytkownik usunął konto