Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OKI 6500 - OKI B6500 - zacina kartki przy wyjściu z drukarki przy druku dwustron

04 Lut 2015 16:30 1116 4
  • Poziom 11  
    Mam problem z drukarką OKI B6500 która zatrzymuje kartkę przy wyjściu z drukarki tak, że końcówka jest lekko zmarszczona (kartka zatrzymywana jest w module dupleksu na ostatniej rolce). Wygląda to tak jakby ostatnie rolki zatrzymały kartkę albo jej nie ciągnęły a papier próbował się wydostać.
    Dzieje sie to z obu podajników.
    Przy wydruku jednostronnym jest ok.
    rolki przeczyszczone, fuser podmieniony na inny, duplex podmieniony kasety podające podmienione nawet toner podmieniony i zawsze to samo.
    Jeśli ktoś ma jakieś sugestie to będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Sprawdź czy nie ma kleju ze zwrotek na plastikach przy wyjściu. Miałem podobny przypadek i odrobina kleju ze zwrotek zatrzymywała papier właśnie tylko w dupleksie.
  • Poziom 11  
    Ostatnio przeczyściłem całą drogę papieru i jest trochę lepiej ale i tak zacina co kilka stron, zwłaszcza jak się rozgrzeje. Zostało jeszcze do sprawdzenie przekazywanie napędu do dupleksu.
  • Poziom 19  
    Może rolki pobierania się spóźniają i zmarszczenie kartki wynika z tego że kartka wchodzi do rolek wyjścia i się tam zatrzymuje. Sprzęgła ok?
  • Poziom 11  
    tego jeszcze nie sprawdziłem a chyba tam jest problem, nie mam obecnie dostępu do tej drukarki ale za jakiś czas dam znać co jest

Pozdrawiam i dzięki za rady