Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

yamaha, benq, ps3 - Jak połączyć przez wi-fi komputer/ps3+projektor i amplituner

kaaquu 04 Lut 2015 20:59 612 3
  • #1 04 Lut 2015 20:59
    kaaquu
    Poziom 5  

Cześć,

W pkt. A mam (właściwie będę miał) projektor i amplituner z głośnikami. W pkt. B będę miał PS3 i komputer. Gdzieś tam będzie też router WI-FI z UPC.

Chcę żeby projektor i amplituner odpalały obraz i dźwięk (z komputera i z ps3) przez wi-fi. Chodzi o to, żebym nie musiał przenosić komputera albo PS3 do pkt. A, ani żebym nie musiał ciągnąć kabli. (Jeśli chodzi o kable, to chcę, żeby projektor był podłączony jedynie do prądu, a amplituner do prądu i głośników)

A teraz pytania :)

1. Czy to jest możliwe? Jeśli tak, to czy jest to w miarę prosty proces.
    2. Jaki sprzęt do tego polecacie?

Jeśli chodzi o amplituner to chcę kupić Yamaha RX V577, jeśli chodzi o projektor to czytałem, że BenQ są spoko

cena max projektora - ok. 2500 zł
    cena max amplitunera - ok. 1500 zł

3 (pytanie poboczne). Jakie głośniki do tego amplitunera? :)) szukam 2 kolumn podłogowych

cena - do 1000 zł,

tak, tak, wiem, że to nie miejsce na takie pytania, ale może przy okazji ktoś podpowie:)

Z góry dziękuję uniżenie i mam nadzieję na pomoc.

Dotychczas kupiłem z Wami dwa telewizory, drukarkę i pomogliście mi w niezliczonej ilości problemów. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie:D

Pozdrawiam,

Karol

0 3
  • #2 05 Lut 2015 07:24
    grubs
    Poziom 32  

Nie, nie będzie to możliwe. Przynajmniej nie w takim wydaniu jakiego oczekujesz.
    Podłącz kablami HDMI.

0
  • #3 05 Lut 2015 09:52
    kaaquu
    Poziom 5  

Shit:/ Szkoda.

A jakbym podłączył projektor z amplitunerem (przez hdmi). To mógłbym wysyłać obraz z dźwiękiem do amplitunera i on zajmie się resztą? Coś takiego jest możliwe?

Wewnątrz pkt. A albo pkt. B mogę łączyć kablami, ale nie bardzo chcę ciągnąć kabel z A do B.

Pozdrawiam,

Karol

0
  • #4 05 Lut 2015 10:25
    grubs
    Poziom 32  

Jeżeli kupisz amplituner z wejściami HDMI to wszystkie źródła jak PS3, komputer i inne będziesz do niego podłączał.
    Amplituner połączysz wtedy z projektorem jednym kablem HDMI.
    Oczywiście bezprzewodowo można udostępniać film czy obrazy. Z tym nie powinno być problemu. Ale obraz niejako na żywo bezprzewodowo to już większe koszty. I nie zawsze będzie to działać tak jak oczekujemy zwłaszcza przy grach.
    Najlepiej wybierz przykładowy sprzęt i wtedy na podstawie wiedzy o urządzeniach da się znaleźć optymalne połączenie.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo