Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kierownica Logitech Driving Force GT - taka głośna?

05 Lut 2015 08:52 1389 1
  • Poziom 9  
    Witam, (jeśli temat w złym miejscu to przepraszam i proszę o przeniesienie)
    wczoraj kupiłem kierownicę LOGITECH DRIVING FORCE GT, generalnie jestem zadowolony, poza jednym aspektem.... Kierownica co chwilę, nieustannie chrobocze, trzeszczy, nie wiem jak mógłbym to nazwać jeszcze.

Podczas skręcanie w grze, zachowuje się całkiem normalnie - płynnie skręca i nic nie dokucza. Niestety, w momencie kiedy jest wyśrodkowana samoistnie, nieznośnie hałasuje. Dzieję się też to przy zwiększaniu i redukowaniu prędkości (czyli prawie non stop). Dodam jeszcze, że w tych momentach kierownica nie wibruje, nie drży - nic, po prostu głośno chrobocze.

Oto filmik aby zobrazować o co mi chodzi:

https://www.youtube.com/watch?v=M9ZO0OE-kXg&feature=youtu.be

Filmik jednak nie oddaje prawdziwej głośności i uciążliwości owego chrobotania, po godzinie gry uszy aż bolą, o irytacji nie wspominając.
    Zwróćcie uwagę, że podczas "postoju" na stacji (03:12)chrobotanie nie występuje - jak wspomniałem, pojawia się przy wyśrodkowanej kierownicy podczas ajzdy jak i przy obrotach silnika.

Pytanie brzmi: Czy ta kierownica po prostu tak ma, czy trafiła mi się jakaś felerna sztuka? Może ktoś z Was ją posiada i mógłby się wypowiedzieć?

Z góry dziękuje za odpowiedź :)
  • Poziom 17  
    LOGITECH DRIVING FORCE GT jest kierownicą dedykowaną do gry "Gran Turismo"(jak widać, logo na kierownicy) i te zgrzytanie, chroboczenie to juz jest norma(po prostu tak ma być z oporem) w tej kierownicy, idzie się do tego przyzwyczaić gdyż do tej kwoty mianowicie 400zł nie znajdziemy lepszej kierownicy. Osobiście miałem kontakt z 3 kierownicami driving force i w każdej zgrzytanie się pojawiało( w nie których egzemplarzach może sie to bardziej dac w oznaki, w niektórych mniej)