Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon Panasonic Kx-tg1611 ustawienia a CLIP

slawek bond 05 Lut 2015 13:27 2751 5
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam pytanie a raczej problem z telefonem.
    Dostałem telefon od kogoś lecz bez instrukcji.
    Nie mogę ustawić prezentacji numeru jak ktoś dzwoni choć mam już zapisane pewne numery w książce telefonicznej.
    Może ktoś nakieruje mnie co mam zrobić aby wyświetlał się numer dzwoniący do mnie.
    Z góry dziękuję za podpowiedź.
    Nie nadążam z techniką dzisiejszych czasów.
  • Poziom 2  
    dziękuje , to już coś choć angielskiego nie znam ,kurcze ustawiłem wszystko jak uważałem ale i tak nie wyświetlają mi się numery połączeń ...
  • Poziom 17  
    A masz aktywną usługę CLIP (prezentacji numeru) u swojego operatora ?
    Np. w TPSA na linii analogowej trzeba ją uruchomić bo jest dodatkowo płatna 3 zł netto miesięcznie.
  • Poziom 2  
    wcześniej miałem telefon stacjonarny i wyświetlało mi się kto dzwoni ,ale sprawdzę to z tą usługę clip czy jest aktywna ,b. dziękuje za podpowiedź i fatygę
  • Specjalista - zasilacze komputerowe
    Po prostu masz zbyt słaby sygnał CLIP. Zgłoś problem operatorowi.

Niestety nie mam nic pocieszającego... Z doświadczenia wiem, że przychodzą "panowie" z dobrze wyczulonym telefonem bądź innym wskaźnikiem i przy pomocy telefonu komórkowego demonstrują (dzwoniąc pod nr abonenta) poprawnie wskazany numer.
    Sugerują tym samym, że skoro na ich urządzeniu widać nr osoby dzwoniącej a na telefonie abonenta nie to z ich strony (strony operatora) jest wszystko w porządku.

Po takim "teście" właściciel aparatu udaje się do serwisu a tam demonstrują mu poprawne wyświetlanie n-ru.
    Potem ponowna wizyta techników operatora, ponowna wizyta w serwisie i...

W kilku modelach Panasonica dawało się układowo zwiększyć czułość dla sygnału CLIP. Takie działanie zamykało temat na zawsze.