Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór telewizora do gier 32 cale - PANASONIC TX-32AS600E

05 Lut 2015 14:18 1239 8
  • Poziom 2  
    Witam.

Siedzę już od kilku godzin i czytam to forum jednak nie znalazłem zadowalającej mnie odpowiedzi.
    Chciałbym kupić telewizor 32 cale głównie do grania na konsoli ps4 oraz oglądania filmów z zewnętrznych nośników lub internetu.
    Moją uwagę zwrócił PANASONIC TX-32AS600E.
    Słabo się orientuję w tych sprawach dlatego chciałbym się poradzić bardziej doświadczonych w tym temacie kolegów.
    Czy jest to dobry wybór wg Was? Może ktoś mógłby mi polecić jeszcze coś innego w cenie do 1300 zł.
    Wcześniej zastanawiałem się też nad TOSHIBA 32L3433DG ale Panasonic wydaje się lepszym wyborem.
  • Poziom 1  
  • Poziom 20  
    Do grania w takiej cenie najlepsze telewizory Sony. Są w tej chwili rekomendowane przez HDTVPolska jako telewizory pod PS4 ze względu na niski lag: http://www.sony.pl/tvdlagraczy

No i zawsze masz sprzęt tej samej firmy a kto jak kto: Sony zna się na grach i TV.
  • Poziom 2  
    Granie w 70-80 %
  • Poziom 2  
    Mario, a co wg Ciebie będzie godne polecenia z Soniaków??
  • Poziom 2  
    Widziałem już ten test i całkiem ładnie o nim piszą, dlatego się nim zainteresowałem.

Co z Sony możecie mi polecić?
  • Poziom 26  
    Patrzył bym na serie W6. W7 będzie już kilka stówek ponad Twój budżet, z kolei W5 będzie już mocno budżetowa.