Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Popsuty onekey recovery lenovo. Program nie może znaleźć partycji usługi.

05 Lut 2015 21:45 2502 3
  • Poziom 8  
    Mam bardzo poważny problem z onekey recovery. Podzieliłem partycje C systemową na dwie, następnie ku mojemu nieszczęściu złapałem jakiegoś wirusa (chyba), który dosyć mocno mi namieszał w systemie, postanowiłem zrobić przywracanie systemu co jeszcze bardziej pogorszyło sprawe, bo zapora systemu przestała działać, tak więc pomyslałem sobie przywróce system do początkoweo stanu poprzez onekey recovery (już raz przywracałem i działało) no ale niestety pojawia się błąd "Program nie może znaleźć partycji usługi. Ta funkcja jest obecnie nie dostępna." No i mam poważny problem bo mój windows 8 ledwo żyje. Czy jest możliwość to naprawić? Dodam także, że posiadam cały czas partycje OEM przywracania, tylko że nie da się z niej skorzystać przez zepsute onekey, tak więc myślałem sobie, czy jest możliwość przywrócenia systemu z tej partycji ale jakimś innym oprogramowaniem albo coś. Bardzo prosze o pomoc.

Model laptopa to lenovo g710 59-433279
    Obrazek okna Zarządzanie dyskami: Popsuty onekey recovery lenovo. Program nie może znaleźć partycji usługi.

• Poziom 43  
    Skoro piszesz że zmieniałeś partycję, pojawia się błąd o nie możliwości znalezienia partycji przywracania to najprawdopodobniej ją po prostu usunąłeś.
  • Poziom 8  
    Nie kolego, poprostu onekey z tego co wyczytałem przestaje działać po zmianie bądź podzieleniu sektorów innych partycji i przestaje funkcjonować, a partycje posiadam na 100%. Ale mnie ciekawi czy można przywrócić syste czymś innym z tej partycji. Albo zgrać tą partycje na pendrive i z niego zainstalować czy cokolwiek. Pomocy.
  • Poziom 27  
    Nie napisałeś jakiego modelu oraz jakiego systemu dotyczy problem. Generalnie wyjścia są dwa. Zwrócenie się do lenovo o płyty recovery. Drugim rozwiązaniem jest instalacja systemu z płyty.