Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE32F6270 dziwny komunikat przy przełączaniu kanałów

PiotrPitucha 06 Lut 2015 10:54 501 2
  • #1 06 Lut 2015 10:54
    PiotrPitucha
    Poziom 32  

Witam
    Z dekodera kablówki ( Multimedia ) przełączyłem się na czytnik kart, jeden sprzęt na stoliku mniej, trochę zalet, trochę wad, ale były one do przewidzenia.
    Natomiast pojawił się problem nieoczekiwany i dość dotkliwy, kiedy chcę przeglądnąć po kolei kanały używając klawisza P ( kanał w górę, kanał w dół ) na klawiaturze to mogę to zrobić dosłownie przez kilka minut od wybrania kanału z panela numerycznego.
    Próba przełączenia kanału po dłuższym czasie powoduje wyświetlenie komunikatu:
    " Bieżący tryb nie zawiera kanałów "
    Jedyną metodą zmiany numeru kanału jest użycie klawiatury numerycznej lub poprzedzenie użycia klawisza P wciśnięciem klawisza INFO.
    Pierwsze wymaga pamiętania numeru kanał i nie jest wygodne gdy większość kanałów jest trzycyfrowa.
    Drugie jest uciążliwe, bo bez patrzenia na pilota wciśnięcie klawisza INFO jest trudne podczas gdy klawisz P jest gabarytowo identyfikowalny pod palcem po ciemku.
    Pozdrawiam

• #2 09 Lut 2015 13:06
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

A co jest problemem?.
    Jeśli jest dostępne nowsze oprogramowanie do tv - to wgrać.
    Jeśli nie:
    Zresetować tv, i ustawić wszystko od nowa - brak poprawy - zgłosić to do kablówki, może moduł nawala.

• #3 12 Sty 2017 08:43
    PiotrPitucha
    Poziom 32  

Witam
    Po kolejnej poprawce oprogramowania problem zniknął.
    Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME