Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 b5 116km - Po wyjęciu kluczyka migają kontrolki, fis, piszczy

salata_86 07 Lut 2015 09:18 675 2
  • #1 07 Lut 2015 09:18
    salata_86
    Poziom 2  

Witam.
    Podobny temat juz tu był z tego co widziałem, ale z racji wieku został zamknięty.
    Mianowicie po podłączeniu akumulatora zaczynają się wyświetlać komunikaty na fisie (olej na czerwono, czasem na żółto z napisem sensor) pojawia się piszczenie, po przekręceniu kluczyka na zapłon kontrolki mrygają, a immo raz pozwala na odpalenie raz nie. Jak już uda się odpalić wszystkie problemy znikają. Gaszę silnik i wszystko od nowa, pomaga dopiero odłączenie aku. Podkreślę od razu że, kostka stacyjki została wymieniona na FEBI, nic się nie zmieniło. Padło podejrzenie na awarię licznika, został on wysłany do 2 różnych fachowców, pierwszy nic nie stwierdził, drugi znalazł uszkodzenie stabilizatora ale jak mówi "nie powinno mieć to wpływu na wariujący licznik". Ostatnio wymieniany był w aucie olej na castrol edge 5w40, nie wiem jaki był wlany wcześniej ale możliwe że połsyntetyk. Sprawdzone zostało ciśnienie oleju w warsztacie - wszystko ok. W ostatnim czasie robiony był również rozrząd i wymiana termostatu. Komputer nie pokazuje żadnych problemów.
    Jakieś pomysły co to może być?

• #2 07 Lut 2015 09:26
    skorpion.g
    Poziom 15  

Czytałem podobny temat i był problem z siecią can było zwarcie do masy .

• #3 07 Lut 2015 12:17
    salata_86
    Poziom 2  

Czyli wygląda na to że bez specjalisty od elektroniki się nie obędzie. W najbliższym czasie z pewnością się do takowego wybiorę.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME