Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DALCO 7103 GPS - odtwarzanie mp3 po 2sek + aktualizacja map IGO+ Firmware

ogi18 07 Lut 2015 12:06 825 3
  • #1 07 Lut 2015 12:06
    ogi18
    Poziom 13  

Witam mam problem z tym radyjkiem co w temacie
    ad 1 Po włączeniu na odtwarzanie mp3 z karty lub dvd utwory odtwarzane sa 2 sekuny poczym przelaczaja sie dalej dzieje sie tak np po nocy z pierwszym rozruchem radia. Formatowalem karte ale to nic niedaje.
    ad 2 Po wyłączeniu radia i wlaczeniu ponownie zaczyna odtwarzac mp3 od poczatu nie zapamietuje gdzie ostsnio odtwarzal piosenke
    ad 3 W radyjku jest gps z wgrana nawigacja IGO 2006 EUROPA + POLSKA czy jest mozliwosc wgrania nowej mapy polski bo ta co mam jest z 2007 roku dodam ze program nawigacyjny jest zainstalowany w pamieci radia a na karcie sd sa tylko mapy + glosy. Mozna byloby wgrac np. inna Nawigacje np. AUTOMAPE? Problem pewnie bedzie ze zmiana sciezki do programu bo niema takiej funkcji w radiu :(
    ad 4 Czy ma ktos moze plytke z oprogramowaniem do tego radia i moglby udostepnic mi kupilem uzywke i niedostalem ani instrukcji obslugi ani wlasnie tej plyty ktora podobno mozna wgrac na nowo oprogramowanie radia.
    ad 5 W jaki sposob mozna sie skontaktowac z firma produkujaca to wlasnie radio?

Troche sie tego nazbieralo ale mysle ze cos mi moze pomozecie . Dalco to nie jakas rewelacyjna firma ale mialem okazje kupic tanio a chcialem radio z wbudowanym gps i niestety troche wad ma. pozdrawiam

0 3
  • #2 08 Lut 2015 01:48
    sosarek

Poziom 43  

Zrób sobie kopię karty z IGO na początek. Sprawdź czy nie ma na niej ukrytych plików, szczególnie z rozszerzeniem .inf (np.dalco.inf).

0
  • #3 08 Lut 2015 15:10
    ogi18
    Poziom 13  

Na karcie niema zadnych ukrytych plikow jest folder IGO w ktorym sa dwa foldery maps i voice i to wszystko. Bez wlozonej karty nawigacja normalnie startuje tylko nie pokazuje mapy.

0
  • #4 11 Lut 2015 14:30
    ogi18
    Poziom 13  

Widze ze temat ciezki i malo podpowiedzi ale cos wymyslilem jesli chodzi o odblokowanie radyjka! W pamieci radia jest wgrany program nawigacyjny ktory musi odtworzyc mapy z karty sd wiec jesli daloby sie zrobic np jakis skrypt lub wpis pod plikiem poland.fbl to program uruchamiajac mape powienien uruchomic wraz z niac np total comandera lub explorera. Jak dobrze glowkuje to nawif\gacja powinna sie zminimalizowac i pozostac np explorer a jak go bedziemy miec to mamy dostep do pamieci radia i wtedy mozna byloby cos kombinowac. Tylko jak stworzyc czy przerobic ten plik na karcie sd tak aby wraz z nim np uruchamial sie explorer. Dodam ze w radyjku jest windows ce 4.2.

0
  Szukaj w 5mln produktów