Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfrowy Polsat Tego kanału nie ma w twoim abonamencie

07 Feb 2015 17:07 104556 17
  • Level 8  
    Witam, mam taki problem że wyskakuje mi komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" dzwoniłem do BOA 3 razy i 3 razy wznawiali mi sygnał i dalej nic nie ma. Działa kilka kanałów TVS, TVP INFO, Focus TV i Polo Tv. I nie wiem co mam robić jakieś propozycje? Posiadam Dekoder HD6000
  • Level 27  
    misiek0012 wrote:
    jakieś propozycje?

Jakie? Dekoder pod pachę i do APSu.
  • Level 8  
    Jakiego APSu?
  • Level 27  
    misiek0012 wrote:
    Jakiego APSu?

Cyfrowego Polsatu.
  • Level 8  
    Rachunki zapłacone, Radio normalnie działa na dekoderze tak jak i kanały zagraniczne. Baba przez telefon powiedziała mi że dekoder może być uszkodzony ale jak sam się uszkodził?
  • Level 30  
    misiek0012 wrote:
    ale jak sam się uszkodził?

A czemu nie, musisz się z nim udać tam gdzie go kupiłeś.
  • Level 27  
    scalok wrote:
    Rachunki zapłacone?

Czytać potrafisz?
    misiek0012 wrote:
    dzwoniłem do BOA 3 razy

Samemu to może....
    misiek0012 wrote:
    ale jak sam się uszkodził?

Normalnie.
  • Level 30  
    Jak Ci ponawiali ten sygnał, miałeś ustawiony dekoder na kanale 45-TV6?
    Cyfrowy Polsat Tego kanału nie ma w twoim abonamencie
  • User removed account  
  • Level 8  
    Mam ustawione na kanale 45-TV6, Płacę na bieżąco a co najlepsze kanały niekodowane działają więc sprzęt raczej nie jest uszkodzony
  • Level 30  
    mihal2002 wrote:
    Przy braku wpłaty na koncie? Takie baje to dzieciom na dobranoc.

Piszę jak jest w moim przypadku i to nie są żadne baje. Gdybym wiedział jak Ci to udowodnić, to bym to zrobił.

Dodano po 2 [minuty]:

misiek0012 wrote:
    Mam ustawione na kanale 45-TV6, Płacę na bieżąco a co najlepsze kanały niekodowane działają więc sprzęt raczej nie jest uszkodzony

Udaj się z nim do najbliższego punktu, tak jak napisał kolega mihal2002.
  • Level 37  
    Przełącz np. na 13 i sprawdź, jaki masz sygnał na tym kanale naciskająć na dłużej czerwony przycisk na dole na pilocie. Jeżeli oba paski są na zielono to dekoder pod pachę i do punktu po nowy. Naprawdę nie jesteś w stanie przeżyć 1 dnia bez tv :cry: ? Nie ma problemu, jutro markety otwate i znajdziesz jakiś punkt :D .
  • Level 8  
    Antena jest dobrze ustawiona 2 paski na zielono
  • Level 37  
    Jakby była karta źle włożona, byłby inny komunikat i nie było by kanałów fta.
  • User removed account  
  • Level 26  
    Ustaw dekoder na kanał Polsat Sport News (13). Zadzoń do BOA i poproś o rozparowanie i ponowne parowanie dekodera. Najlepiej zostaw dekoder właczony na tym kanale aż sam nie przejdzie w stan czuwania czyli jakieś 3h. Po ponownym sparowaniu problem powinien ustąpić. Istotne jest aby w trakcie tych operacji dekoder pozostał na tym kanale.
  • Level 30  
    Potwierdzam, że ma to być Polsat Sport News. Przerabiałem w styczniu kilka razy na HD3000.