Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wolne pobieranie z mediafire.com

07 Lut 2015 21:31 1311 14
  • Poziom 6  
    Witam, mam problem , mam 80 mb łącza , a jak ściągam z MediaFire.com, to sciaga mi max 10 kb/s a z internet download manager sciaga mi max 100kb , na innych hostingach typu,zippyshare ściąga mi dobrze(40mb/s 30 mb/s) a tylko u mnie tak jest , a na speedtest.pl pokazuje mi 80 mb,czego to może być wina?
    Pomóżcie!!!
  • Poziom 11  
    A internet masz z jakiej firmy?
  • Poziom 6  
    Neostrada FunBox , wcześniej było normalnie jedyne co zrobiłem to wyłączyłem pare usług w "msconfig", wyłączyłem wszystkie "elementy startowe", wyłączyłem "Przetwarzaj plik system.ini" i "Przetwarzaj plik Win.ini"
  • Moderator - Sieci, Internet
    Znany problem u dostawcy Orange z łączami między operatorskimi. Zgłaszaj problem u dostawcy.
  • Poziom 6  
    Ale wczesniej było dobrze.
    A może coś z usługami?
  • Poziom 11  
    Ja mam to samo ale z youtube internet chodzi 8mb/10mb a youtube nie buforuje :p Jak napisał @Jimasek to częsta przypadłość internetu w orange.
  • Poziom 6  
    Da sie wysłać Maila do nich?
  • Poziom 11  
    Problem pojawia się gdy centrala zostaje obciążona to nie twoja wina musisz zadzwonić na infolinię i pogadać z nimi o problemie , może akurat coś pomogą :)
  • Moderator - Sieci, Internet
    adinek950 napisał:
    Da sie wysłać Maila do nich?

Od tego jest operator

Klienci usług stacjonarnych
    Biuro Obsługi Klienta Indywidualnego
    801 505 505
    jeśli podpisałeś umowę przed 24.12.2014 r.
    510 100 100
    jeśli podpisałeś lub przedłużyłeś umowę od 24.12.2014 r.
    opłaty za połączenia zgodnie z cennikiem oferty, z której korzystasz
  • Poziom 6  
    A meila nie ma do nich?
  • Poziom 21  
    jak masz konto na portalu orange.pl tam można wystawić chyba zgłoszenie z problemami/usterką
  • Poziom 6  
    Na zippyshare to samo a było dobrze o co chodzi?
  • Poziom 8  
    podobny problem do mojego z FTP orange psuje coś u góry nawet nie wiedzą co a później Ci powiedzą że Orange nie gwarantuje że te usługi będą chodzić

jeżeli nie jest to problem z twoim routerem, komputerem, systemem itd i w okolicy na neostradzie koledzy maja to samo a u innych operatorów to śmiga to nic nie wskórasz na infolinii na 90% ale możesz próbować

może jak połowa klientów będzie im płakać rusza zadki
  • Poziom 6  
    Jeszcze gorzej.... sprawdzałem na testerze łącza i zamiast 80 mb/s to mam 3 mb/s , a wcześniej było normalnie .