Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Beninca - JIM.3 programowanie pilota FAAC XT4 RCBE

07 Lut 2015 22:57 4512 4
  • Poziom 10  
    Witam. Mam bramĘ garazowĄ z napędem Benninca - niestety nie wiem jaki model- na fakturze mam tylko brama z napedem, a sam napęd z wyglądu jest identyczny jak JIM.3. Z uwagi na bramę wjazdową FAAC mam sterowanie bramą wjazdową (FAAC) i garażową (Benninca) z pilota FAAC. Radio wewnątrz Beninci mam jak na zdjeciu niżej.
    Chciałem zaprogramować kolejny pilot FAAC ale nie wiem jak. Poradziłęm sobie z programowaniem Pilota do napedu FAAC 740 i radia FAAC, ale jak zaprogramowac ten pilot do Beninci? Mogę prosić o pomoc? Zaznacze ze nie mam żadnego pilota Beninca, bo od razu przy zakupie przekazałem swoje piloty FAAC i dostałem napedy z zaprogramowanymi pilotami FAAC Beninca - JIM.3 programowanie pilota FAAC XT4 RCBE Beninca - JIM.3 programowanie pilota FAAC XT4 RCBE Beninca - JIM.3 programowanie pilota FAAC XT4 RCBE
  • Poziom 10  
    kotbury napisał:
    Pociągnij zdjęcia w lewo - radyjka FAAC nigdzie nie widać za to kabelki idą na lewą mańkę .... I ciut wyraźniejsze plizz

Te kabelki dały mi do myslenia :). Szły do jakiegoś pudełka plastikowego - szczelnie zamknietego i zakreconego śrubkami. Rozkreciłem. zdjecia sa na dole. To jest chyba radio - ale modelu nie wiem. NIe ma napisane, ani oznaczenia.
    Dodałem jeszcze 2 zdjecia - wyrazniesjze tej poprzedniej czesci.

Beninca - JIM.3 programowanie pilota FAAC XT4 RCBE Beninca - JIM.3 programowanie pilota FAAC XT4 RCBE Beninca - JIM.3 programowanie pilota FAAC XT4 RCBE
  • Poziom 10  
    kotbury napisał:

Dziekuje za pomoc. Zaprogramowałem.
    Dla "potomnych" - programowanie standardowe czyli:
    - pilotem zaprogramowanym otwieram bramę- dioda pokazuje który kanał jest zaprogramowany 1 czy 2.
    - potem wciskam w centralce przycisk z danym kanałem - zapala sie dioda;
    - przyciskam przycisk na pilocie - dioda pulsuje
    - dioda sie wyłącza po ok 10 sek - pilot zaprogramowany.
    Pzdr i dzieki za pomoc.