Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Clio 2003r.

15 Maj 2005 18:22 2212 6
  • Poziom 20  
    Mam spory problem z centalnym zamkiem .Moze ktoś podpowie, gdzie ukryty jest w tym samochodzie fabryczny sterownik centalnego zamka. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Witam!
    Bezpośredio to ci nie pomoge .. Ale możesz spóbować sprawdzić w książce tego samochodu WKŁ robi takie książki możesz se luknąć nawet księgarni :D(po co bedziesz kupował nowa żeby sprawdzić jakiś zamek ;)
    Chyba że już posiadzasz ową książke..

pozdro
  • Poziom 17  
    Napisz mi na czym polega ten twój problem bo centralka stanowi jeden element z dekoderem
    pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Centralny zamek uruchomić można tylko wewnątrz przyciskiem lub w czasie jazdy,gdy są wstrząsy karoseri.Przekręcenie kluczyka w pozycję zapłon nie uruchamia c.z. na postoju.Nie można uruchomić c.z. z zewnątrz zamykając kluczykiem samochód.Nie znam histori samochodu- może był zamykany drogą radiową przyciskiem na kluczyku(jest taki).Może są wyczerpane baterie w kluczyku,ale otworzyć ten fragment klucza to przekracza moje możliwości (chyba potrzebny jest spec.przyrząd)Chciałbym to zmienić,w samochodzie jest dobry alarm,który nie podłaczony jest do c.z. i dlatego szukam modułu fabrycznego.Dziękuję za zainteresowanie.
  • Poziom 17  
    Problem ten wskazuje na wyczerpane baterie lub uszkodzony kluczyk, otwarcie tego kluczyka polega na rozsunięciu tych dwóch połówek.
    kluczyk musi byc wypięty z kółek a część górną kluczyka trzeba przesuwac w kierunku tyłu kluczyka tam jest bateria proszę tylko uważac bo uszkodzenie częśći nosnika z tym drucikiem miedzianym płytki może ulec uszkodzeniu jest to nośnik immobilisera a rozruch może być nie możliwy
    pozdrawiam

P.s Jest to kluczyk działający drogą radiową
  • Poziom 20  
    Dziękuję P.Buzkowi23.Klientowi udało się otworzyć jeden kluczyk,a efekt jest taki ,że tym kluczykiem nie można uruchomić samochodu.Z dużą dozą ostrożności próbowaliśmy w ten sam sposób otworzyć drugi ,ale bez powodzenia(efekt-połamane paznokcie,proste narzędzia też nie pomagają).Problem rozwiązałem-wykorzystując istniejące siłowniki sterując je z alarmu. POZDRAWIAM.
  • Poziom 17  
    Dziekuje za podziękowania
    Ten kluczyk którym nie można odpalić auta jest do naprawy ważną rzeczą jest aby tylko zamek działał

pozdrawiam