Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

switch 1x output 2x input

ary.pawlowski 08 Lut 2015 13:23 561 3
  • #1 08 Lut 2015 13:23
    ary.pawlowski
    Poziom 5  

Witam wszystkich,

mam problem tego typu,
    zwykle pracuję na laptopie z podłączonym dodatkowo monitorem na HDMI, mam też telewizor który podłączam zamiast monitora żeby obejrzeć na nim np. film z komputera

denerwuje mnie przełączanie kabli od TV i od monitora do laptopa,
    przekopałem chyba pół internetu żeby znaleźć switch który będzie kierować sygnał na monitor lub na TV

owszem są switche które klonują sygnał np z dekodera na 2 TV równocześnie ale kosztują krocie, mi natomiast chodzi o zwykły układ przełączający sygnał HDMI za pomocą przycisku

próbowałem rozwiązania podłączenia odwrotnie switcha który wybiera źródło z 2 podłączonych i kieruje na jedno wyjście, czyli np mam 1 hdmi in w telewizorze a dwa urządzenia np dekoder i konsolę i nie chce przełączać kabli - taki switch nie działa podłączony odwrotnie

pomocy

0 3
  • #3 12 Lut 2015 18:33
    romeok01
    Poziom 35  

Ja kupiłem zwykły kabel, który rozdziela wyjście DVI na 2 urządzenia, ale niestety, to nie działa.

Musi być jakiś splitter z elektroniką w środku, a to jest niestety koszt ponad 200 zł.

0
  • #4 13 Lut 2015 07:35
    grubs
    Poziom 32  

Może laptop ma wyjście vga oprócz hdmi.
    Wtedy możesz monitor podłączyć kablem VGA a telewizor przez HDMI lub odwrotnie w zależności od wejść w monitorze i TV.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo