Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault Clio - Brak kodu kluczyka

08 Lut 2015 13:58 1926 10
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie blagam o pomoc , mianowicie chodzi o odblokowanie immo przeczytaLEM WSZYSTKONA TEN TEMAT I WIEM JAK CO ZROBIC TYLKO BRAK MI KODU PIN Z KLUCZYKA , KLUCZYK ROZKRECILEM NO I NIE MAM ZADNEJ ZOLTEJ KARTECZKI , PRZESYLAM FOTE SWOJEGO PILTA PROSZE I BLAGAM O POMOC

Proszę poprawić pisownię, usunąć wielkie litery z treści.
    Reg. 3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Zdjęcia proszę zamieszczać zgodnie z regulaminem: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html
    Mod.[CameR]
  • Poziom 23  
    Jest odpowiedni sprzęt co wyciąga pin.
  • Poziom 9  
    A skad wziac ? a moze jakis program po numerze vin?
  • Poziom 38  
    Kodu PIN nie ma w kluczyku bo co to by było za zabezpieczenie jak każdy by miał dostęp, jest tam jedynie numer na podstawie którego wylicza się PIN.
  • Poziom 9  
    aha a jak wyliczyc bede wdzieczny za pomoca ktorych liczb go sie wylicza
  • Poziom 38  
    Podpowiem Ci że nr masz na obudowie kluczyka od środka, i to z niego można wyliczyć PIN.
  • Poziom 9  
    a podpowiesz jak go wyliczyc badz wyliczysz? zaplace jesli trzeba nie mam jak z córeczka do lekarza jeździć, czy to kod cyfrowy czy mieszany z literkami

Dodano po 6 [minuty]:

Jedyne nr w srodku to <PA66>
  • Poziom 31  
    Spróbuj programu "trantir" inna nazwa renaultimmcode . Do wygenerowania PIN wykorzystuje się typ techniczny pojazdu oraz kod naniesiony farbą na płytce drukowanej kluczyka.

PS. Program pracuje prawdopodobnie tylko pod windows xp. :cry:
  • Poziom 43  
    Lepiej podjedź z samym ecu wykręconym do elektronika samochodowego i zrób go na immooff. Raz zrobione a pewnie.
  • Poziom 18  
    Kolega spinacz dobrze podpowiada...
    Kod jest mieszanką cyfr i liter, znajdziesz go na wewnętrznej części obudowy kluczyka.
    Jest "namalowany" farbą a nie wytłoczony z plastiku. Farba będzie miała kolor zbliżony do koloru obudowy więc kod będzie słabo widoczny. Dobra lupa i powinieneś go znaleźć a wtedy to już z górki...
  • Poziom 9  
    Problem rozwiązany . Wymieniłem komputer pokładowy wraz z stacyjka i działa do dziś