Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi A3 kłopot po wymianie stacyjki

08 Lut 2015 16:40 1305 10
  • Poziom 6  
    wita. jestem posiadaczem audi a 3 i po wymianie stacyjki auto odpala ale zaraz gaśnie i na tablicy świeci sie taka kontrolka w kształcie auta i kluczyka... samochód jest z 2000 roki z silnikiem 19 TDI prosze o pomoc
  • Poziom 6  
    a jak można sprawdzc immo???a przełożyłem tylko końcówkę kluczyka do starego.. ale w starej był oddzielny pilot scyzoryk i zwykły kluczyk...
  • Poziom 38  
    Przyłóż stary kluczyk do nowego podczas włączania zapłonu i spróbuj. Trzymaj go blisko stacyjki, w miarę możliwości podobnie jakby był włożony do stacyjki.
    .
  • Poziom 6  
    próbowałem sposobu który mi poradziłeś i nie pomogło??czego to może być wina? wszystko działa światła klima kierunki klakson. ale odpala i odrazu gaśnie. może wiesz gdzie jest immo i jak to wygląda?
  • Poziom 38  
    Immo jest w liczniku, do usunięcia jedynie programowo, fizycznie nic wyciąć się nie da. Skoro przed wymianą było dobrze, skupiłbym się na miejscu pracy. Wtyczka do pierścienia tego czarnego wokół stacyjki dobrze wpięta? Sprawdź. Zobacz, czy w nowym kluczyku masz transponder.
  • Poziom 6  
    a jest taka możliwość że trzeba coś kodować komputerowo??
  • Poziom 19  
    A dlaczego wymieniona stacyjka?
  • Poziom 6  
    padła mi stacyjka w trakcie jazdy przez jakiś czas odpalałem kablem na wtyczce kostki a potem przyszedł czas na wymiane i w starej odpadło takie cos co przekręca kostke... i kupiłem używaną stacyjke i zaczeło mi się tak robić potem jak założyłem ponownie tą starą to nawet jak chciałem kablem odpalić to tak się robiło.... nie wiem co z tym zrobic..:(