Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd Engine fault-repair needed w peugeot 407 2.0 benzyna z lpg

08 Lut 2015 19:35 7224 2
  • Poziom 2  
    Witam, gdy kupiłem peugeota 407 2.0 benzyna 2004r. pokazywał mi się błąd Engine fault-repair needed mimo to samochód nie wykazywał żadnych problemów podczas jazdy. Gdy założyłem gaz do mojego samochodu, mimo iż wyskakiwał ten sam błąd z samochodem nic się nie działo. Od pewnego czasu błąd pali się na stałe, uniemożliwiając jazdę samochodem. Auto gaśnie na niskich obrotach(do 3 tyś.) i szarpie . Powyżej obrotów 3tyś. samochód jeździ normalnie. W samochodzie czyszczony był zawór EGR i przepustnica ponadto wymieniłem czujnik położenia wału. Po wykasowaniu błędu na komputerze auto jeździ normalnie ok. 50 km. po czym wraca gaśniecie i szarpanie oczywiscie błąd znów wyskakuje. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć od czego to się dzieję i co trzeba by zrobić by auto wróciło do normalnosci.??
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 18  
    Potrzebna jest diagnostyka komputerowa, która określi zakres możliwych usterek. Przede wszystkim należy odczytać kod błędu odpowiednim testerem.
  • Poziom 2  
    Z diagnostyki komputerowej wyskoczyły takie kody:
    stały błąd 1161, a pozostałe P0410, P0402, P1693, U2000, P0170, 01C2, F101, ED83, 1041.
    Takie kody usterek pokazywał komputer.