Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat modułu do japońca.

15 Maj 2005 19:30 1788 3
  • Poziom 23  
    Poszukuję schematu i budowy modułu zapłonowego do jakiegoś motocykla "japońskiego" Honda Yamaha Kawasaki, również inne
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ciężko ci chłopie bedzie coś znaleźć. Jest duży problem ze scnematami do elektroniki do japończyków. Ja sam szukam schematów do regulatorów napięcia. I byłbym wdizęczny za jakieś.
    Z tego co wiem, to w nowych moto jest pełny komputer, mapy zapłonu dobierane indywidualnie dla każdego cylindra. Ogółem straszny kosmos. W starszych jest trochę prościej. A ludzie, którzy mają jakieś schematy, zazwyczaj ich pilnują lub chcą za nie duże pieniądze (np firma robiąca uniwersalne regulatory napięcia do japończyków berze 330 zł za sztukę i schematu raczej nie udostępni).
  • Poziom 23  
    Jeśli chodzi o regulator podaj do czego, moze znajomy ma na stanie, handluje na oldtaimerach czesciami do motocykli.
    A schemat modulu moze byc nawet o chocby do yamahy vn125 dwa cylinderki, cos zeby zobaczyc jak sa zbudowane.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Schematy do reglerów wszelkie, jakie są dostępne. Cos o modulach znajdziesz w książce: Instalacje elektryczne motocykli. Dość nowa pozycja. Opisuje instalacje od tych najstarszych , po najnowsze. Kilka blokóek tam jest i jakieś schematy kilku motocykli.
    Jak coś mi w ręce wpadnie, to podeślę.