Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BMW 735 89r proszę o pomoc przy montażu strerownika c.zamka

paweb 15 May 2005 19:33 1053 2
    paweb
    Level 11  
    Witam
    Chciałem się Panowie dowiedzieć od was czy następujące rozwiązanie przejdzie.Otóż zamierzam dołożyć do centralnego zamka w swoim samochodzie (jak w tytule) sterownik który umożliwiałby mi zamykanie i otwieranie auta z pilota.Jak wiadomo ze sterownika zdalnego zamykania wychodzą dwa przewody sterujące zamkniem które wpina się w obwód centralnego zamka.I teraz moje pytanie.Czy jeżeli te dwa przewody ze zdalnego sterownika podepne pod odpowiednie dwa przewody do siłownika master (tuz za tym siłownikiem ale przed centralką) to czy całość będzie mi prawidłowo funkcjonowała czy trzeba wpinać się w odpowiednie miejca w centralce ? Oczywiście pamiętam o przekaźnikach bo zdaje się w tych autach jest sterowanie plusem.
    Pozdrawiam
    Ambulans
    Level 21  
    Jeśli chodzi o podłączenie to najlepiej podłącz się do przewodów znajdujących się w żółtym złączu konektorowym pod tylnym siedzeniem. Aby zobaczyć złącze musisz wyjąć znajdujące się tam moduły.
    Jeśli chodzi o kolory to najprawdopodobniej będą to:
    - biało/czerwono/żółty - zamykanie
    - niebiesko/brązowo/żółty - otwieranie
    Nasówa się tylko pytanie czy nie lepiej kupić takie zdalne sterowanie, które ma możliwość programowania co ma się pojawiać na wyjściu a nie bawić się z przekaźnikami :idea:
    Powodzenia
    paweb
    Level 11  
    A jak podłączyć kierunkowskazy skoro cała ta aparatura znajduje sie pod siedzeniem z tyłu ? Do wiązki która idzie do tylnej lampy ?