Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

vw passat b5 - Porady, tapicerka,podgrzewanie fotela , pilot zamka centralnego

krzysio2707 09 Feb 2015 00:07 3741 3
    krzysio2707
    Level 9  
    Witam,
    1)chciałbym zdjąć obicie tapicerki w drzwiach i założyć nowe obicie, czy macie jakieś szczególne porady jak zrobić to samemu czy lepiej oddać do tapicera??
    2)Nie grzeje mi fotel od kierowcy, sprawdziłem guzik, pokrętło i na 2 fotelu działa, co dalej??
    3) niestety po wymianie baterii przestał reagować pilot zamka centralnego, dodam ze na pewno dobrze włożyłem nowa baterie
    Proszę o pomoc
    niwe
    Level 15  
    Demontaz boczkow masz tutaj:
    http://mojafirma.infor.pl/moto/naprawa-auta/w...t-B5-FL-demontaz-tapicerki-tylnych-drzwi.html
    Nie rozumiem tylko po co chcesz wymieniac tapicerke boczkow (rozumiem, ze sam material kolo uchwytu, tak?), skoro na allegro za grosze mozna kupić cale boczki, z tapicerka z kazdej wersji, lacznie ze skorzana.

Czy pilot masz taki:
    http://www.southerncarsecurity.co.uk/image/ca...n_car_cobra%207777%20actual%20fob-500x500.jpg

?

Jeżeli tak to:
    Przytrzymaj blisko auta 2 przyciski pilota aż dioda w nim zaświeci się na stałe po czym naciśnij prawy przycisk pilota(trzymając ogonkiem w dół).Dioda w pilocie powinna zgasnąć. Jak dioda nie będzie się zapalać mimo trzymania przycisków to wyjmij baterie na chwile.
    krzysio2707
    Level 9  
    chciałbym obicie drzwi w skórze i ciężko znaleść, bynajmniej ja nie znalazłem
    a kluczyk mam taki jak na obrazku/załączniku. vw passat b5 - Porady, tapicerka,podgrzewanie fotela , pilot zamka centralnego [/img]
    niwe
    Level 15  
    Programowanie takiego kluczyka jest tutaj
    www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=136137

Co do boczkow, to nadal uwazam, ze lepiej upolowac na Allegro - przynajmniej oryginalne - tapicer tez za darmo nie zrobi, a jakosc moze Cie nie do konca zadowolic.

I "bynajmniej" to nie to samo co "przynajmniej" ;)