Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra 2/1999/1.7TD - świeci mi się żółta kontrolka Check engine

09 Lut 2015 09:47 1836 3
  • Poziom 10  
    Witam mam taki problem bo od ponad pół roku w czasie jazdy zaświeca mi się żółta kontrolka silnika Check engine jak przy gazuje to ona gaśnie a od 2-3 miesięcy zaświeca się teraz co chwile jak się jedzie stałą prędkością a od 2 dni mam taki problem że ta kontrolka zaczęła się włączać przy uruchomieniu silnika i nie gaśnie i silnik tak jakby nie równo pracował dopiero około minuty kontrolka Check gaśnie a potem dopiero się włącza w czasie jazdy i jak się przy gazuje to gaśnie podłączyłem pod kabel diagnostyczny op com i wykazało mi błąd P0400 czyli nieprawidłowego sygnału zaworu regulacji EGR
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Więc na tym należy się skupić. Rozebrać i aż się zdziwisz jaki będzie syf...
  • Poziom 10  
    ale mi się wydaje ze problem kwi w czymś innym tez bo odpala mi teraz za 3 lub 5 razem dopiero i jak odpali to tak szarpie obroty się podnoszą dopóki jak przy gazuje to wraca do normy
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To oddaj do fachowca, który będzie wiedział, a nie będzie mu się wydawało. to prosty silnik do diagnostyki. Dla kogoś, kto ma wiedzę. Z tego powodu, sam nic nie zrobisz. Już zrobiłeś co mogłeś, odczytałeś fejsikiem błędy...