Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Astra 2/1999/1.7TD - świeci mi się żółta kontrolka Check engine

09 Feb 2015 09:47 2295 3
  • Level 10  
    Witam mam taki problem bo od ponad pół roku w czasie jazdy zaświeca mi się żółta kontrolka silnika Check engine jak przy gazuje to ona gaśnie a od 2-3 miesięcy zaświeca się teraz co chwile jak się jedzie stałą prędkością a od 2 dni mam taki problem że ta kontrolka zaczęła się włączać przy uruchomieniu silnika i nie gaśnie i silnik tak jakby nie równo pracował dopiero około minuty kontrolka Check gaśnie a potem dopiero się włącza w czasie jazdy i jak się przy gazuje to gaśnie podłączyłem pod kabel diagnostyczny op com i wykazało mi błąd P0400 czyli nieprawidłowego sygnału zaworu regulacji EGR
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Więc na tym należy się skupić. Rozebrać i aż się zdziwisz jaki będzie syf...
  • Level 10  
    ale mi się wydaje ze problem kwi w czymś innym tez bo odpala mi teraz za 3 lub 5 razem dopiero i jak odpali to tak szarpie obroty się podnoszą dopóki jak przy gazuje to wraca do normy
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    To oddaj do fachowca, który będzie wiedział, a nie będzie mu się wydawało. to prosty silnik do diagnostyki. Dla kogoś, kto ma wiedzę. Z tego powodu, sam nic nie zrobisz. Już zrobiłeś co mogłeś, odczytałeś fejsikiem błędy...