Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips Smart 46PFL3208H nie odtwarza filmów na smart TV

Papajones 09 Lut 2015 22:36 5502 6
  • #1 09 Lut 2015 22:36
    Papajones
    Poziom 8  

Witam. Kupiłem telewizor zmyślą o oglądaniu filmów w internecie a tu zonk.
    Problem tkwi w tym że gdy chcę obejrzeć film w CDA wyskakuje taki oto komunikat:

the video could not be loaded because server or network failed or because the format is not supported

Proszę o pomoc w tej sprawie.

• #2 10 Lut 2015 09:04
    Polon_us
    Poziom 39  

Papajones napisał:
    ... because the format is not supported

Filmy na wspomnianej stronie są "strumieniowane" przy użyciu formatu Flash (.swf)
    Ten telewizor nie wspiera tego formatu przy używaniu przeglądarki internetowej.
    Można to sprawdzić w specyfikacji telewizora.

• #3 11 Lut 2015 07:23
    Papajones
    Poziom 8  

To się wkopałem. Rozumiem że nie da się zainstalować wtyczki i oglądanie filmów nie jest możliwe?

• #4 11 Lut 2015 07:59
    Polon_us
    Poziom 39  

Z tego co wiem, nie ma możliwości zainstalowania tego odtwarzacza Flash. Także, telewizor jako taki nie jest w stanie odebrać tego "strumienia" video.

Jedyne, co kolega może zrobić to albo oglądać te programy przy pomocy komputera podłączonego do telewizora albo skorzystać z urządzeń, podłączonych do TV,
    umożliwiających oglądanie multimedii internetowych na ekranie telewizora.
    Tu przykładem może być Dongle Chrome czy minix neo x5.

• Pomocny post
    #6 12 Lut 2015 05:53
    Polon_us
    Poziom 39  

Z tych dwóch urządzeń tylko te drugie "Android-4-4-2 .... " będzie spełniało oczekiwania kolegi. Z uwzględnieniem blokady terytorialnej, o której wspominałem.

Te pierwsze urządzenie służy do połączenia bezprzewodowego urządzenia typu komputer czy tablet z telewizorem. Nie ma możliwości połączenia się z Internetem.
    Byłoby to urządzenie pomocne, gdyby kolega chciał użyć komputer do oglądania filmów, a obraz przenieść na ekran telewizora.

• #7 12 Lut 2015 08:36
    Papajones
    Poziom 8  

Dzięki za informacje. Są mi bardzo pomocne. Pozdrawiam i zamykam temat.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME