Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta indukcyjna Teka GKST60I4 - Dziwne zachowanie małych pól

Oce 10 Lut 2015 23:19 1578 5
  • #1 10 Lut 2015 23:19
    Oce
    Poziom 9  

Mam płytę indukcyjną Teka GKST 60I4B. Płyta ta posiada dwa pola duże i dwa małe. Duże działają, natomiast małe zachowują się dziwnie. Oba te pola wyświetlają błąd E4. Przy próbie zaprogramowania wyświetlana jest litera "C" i nie da się przeprowadzić programowania. Gdy wymontowałem jedno z tych - górne prawe, to drugie (dolne lewe) działa prawidłowo. Następnie w miejsce dolnego lewego podłączyłem to drugie pole i też działa. Czyli reasumując - działają osobno a razem nie. Wygląda na to, że pola są sprawne. Co to może być?

0 5
  • Pomocny post
    #2 11 Lut 2015 07:02
    skryn
    Admin grupy AGD

Oce napisał:
    Co to może być?

Przy programowaniu należy skasować starą konfigurację. Inaczej programowanie będzie nieskuteczne.

1
  • #3 11 Lut 2015 20:22
    Oce
    Poziom 9  

A jak robi się kasowanie ?

0
  • Pomocny post
    #4 11 Lut 2015 20:25
    skryn
    Admin grupy AGD

Oce napisał:
    A jak robi się kasowanie ?

Szukajka forumowa się "zaczkała"? ... :(
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=12911953#12911953
    Dziesięć lat siedzisz na Elektrodzie, a prostego szukania nie potrafisz wykonać.
    Dla mnie to nie jest normalne... :(

0
  • #5 11 Lut 2015 20:49
    Oce
    Poziom 9  

Wielkie dzięki za poradę, faktycznie kiedyś to widziałem. A tak na boku to uważam, że forum jest do udzielania porad a nie do krytykowania!

0
  • #6 11 Lut 2015 20:54
    skryn
    Admin grupy AGD

Oce napisał:
    A tak na boku to uważam, że forum jest do udzielania porad a nie do krytykowania!

Ale Forum nie zastąpi lenistwa w szukaniu. Regulamin się kłania. Przez dziesięć lat był na tyle modyfikowany, że miałeś czas, by przywyknąć. Aż do obecnego jego kształtu.
    I tak masz fory u mnie.
    Temat zamykam, bo w nim nic mądrzejszego nie da się napisać.

Płyta indukcyjna Teka GKST60I4 - Dziwne zachowanie małych pól

0