Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wolne dzialanie komputera...

16 Maj 2005 01:18 1038 6
  • Poziom 1  
    Plyta Abit VH6 z Celeronem 700,zamontowalem nowy dysk,zainstalowany Win XP,Office 2000,Neostrada,Gadu-gadu,Skype i Panda Titanium Antivirus.Przy uruchamianiu czegokolwiek zajetosc procesora wynosi 100% a przez Skypa nie da sie rozmawiac glos jest poszarpany.Czy ktos wie co moze byc tego przyczyna? Prosze o pomoc.
    [color=red]Przeniesiono z Komputery Hardware ( TJT )[/color]
  • Poziom 14  
    powylaczaj zbedne usługi w systemie i zobacz czy nie są uruchamiane jakies zbedne programy.
  • Poziom 12  
    czasem panda antyvirus sciaga updaty wiem bo mialem ,robi to dosc czesto
    moja rada taka
    odinstaluj pande
    jako ewentualnosc zainstaluj avast darmowy program antyvirusowy
    powinno pomoc
    aha i napisz ile masz pamieci
  • Warunkowo odblokowany
    po pierwsze PANDA = shit !!! - zajmuje procka ze spowalnia system i to bardzo!!

po drugie sprawdz. czy nie masz jakoegos robala ktory zajmuje co 100 proc procka.. < to ze masz pande to nie swiadczy ze masz niazkazitelnie czysty od robactwa komputer>

Sa progsy takie jak hijackthis, AdAware, czy AV antywir.... one są darmowe i bardzo dobrze sie sprawdzaja na polu bitwy.... maja jeszcze jedna fajna ceche... nie zzeraja tak pamieci na swoje dzialanie.
  • Poziom 30  
    Talibanczyk napisał:

Sa progsy takie jak hijackthis, AdAware, czy AV antywir.... one są darmowe i bardzo dobrze się sprawdzaja na polu bitwy.... maja jeszcze jedna fajna ceche... nie zzeraja tak pamieci na swoje dzialanie.

talibanczyk jesli dobrze ja zrozumialem brzmienie tego zdania to polecasz hijacking i adaware jako antywirusy ? A to nie sa antywirusy i nic nie maja z nimi wspolnego
    AV antywir jest antywirusem , z darmowych mozna polecic jeszcze AVAST 4,6!home edition

poza tym to jest dzial HARDWARE a post kwalifikuje sie do SOFTWARE
    a jesli autor postu by poszukal to na forum znalazlby bardzo duzo
  • Poziom 35  
    Talibanczyk napisał:
    ...Sa progsy takie jak hijackthis, AdAware, czy AV antywir.... one są darmowe i bardzo dobrze się sprawdzaja na polu bitwy.... maja jeszcze jedna fajna ceche... nie zzeraja tak pamieci na swoje dzialanie.

O ile jeszcze Adaware czy AV chronią, to HijackThis nie ma nic wspólnego z ochroną ;). Służy on do walki z robactwem na już zarażonym kompie.
  • Warunkowo odblokowany
    Powiedzcie - heh napiszcie mi --- gdzie ja tak napisałem???

Napisałem tylko ze te 3 progsy sprawdzją się na polu bittwy i już. Ja ich używam od ładnych paru miechów ( + zone alarm) i mam święty spokój. Systemu mi nie spowalniaja, a mam kiepskoego PIII 650 robactwo tępią a czasmi jak AVwir (ma "GUARDA" ....to sam wynalezie coś). Jestem happy ze nie mam Pandy ani Nortona ( one na serio pozeraja zasoby i to duże do swojego działania.... Ale i tak nie sądze beby pozarło za 100 proc. PROCKA !!!!! To według mnie musi buć jakies robactwo.

Wiec proponuje apy autor wywalił wszyysttko z autostatu MSCONFIG - uruchomił kompa ponownie i zobzczył jak sie kiomp zachowuje.