Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik ekranu przestał działać ... GTX 560Ti

karolkraz 12 Lut 2015 14:42 312 8
  • #1 12 Lut 2015 14:42
    karolkraz
    Poziom 7  

Witam, tak jak w temacie, mam taki problem z komputerem i sterownikiem.
    Specyfikacja w załączniku.
    Wiem że jest już taki temat a nawet dwa, ale chce zacząć wszystko po kolei i wszystko opisywać..

Kupiłem komputer było wszystko ok, po jakimś czasie około roku zaczął pojawiać mi się komunikat że sterownik przestał działać.. itd. gasł monitor, najczęściej przy przeglądaniu internetu czy grania. Ale tak było krótki czas i przestało, minęło znowu półtora roku do wczoraj.. Grając przypadkiem szturchnąłem kolanem o komputer, i w tym samym czasie zgasł monitor, zwis i nic nie dało się zrobić, po uruchomieniu komputera na nowo wszystko niby ok, do czasu gdy nie włącze jakiejś gry, która działa dobrze przez jakieś 15 sekund potem robią się znowu jakieś rzeczy, gaśnie monitor, minimalizuje grę, na chwile wraca do normy i tak w kółko.

I nie wiem od czego zacząć, wiem że mógł się zepsuć zasilacz lub karta...

0 8
  • #3 12 Lut 2015 14:53
    karolkraz
    Poziom 7  

na " postoju " w normie 45°C
    Podczas grania np wskakiwała na 65, nic się wtedy nie działo
    podczas chwilowego zwieszenia, słyszę że wiatrak karty dość mocno się rozkręca, ale za momencik zwalnia

daję zrzut z inspektora
    Sterownik ekranu przestał działać ... GTX 560Ti

0
  • #5 12 Lut 2015 15:02
    karolkraz
    Poziom 7  

Takie rzeczy już zrobiłem ;) spróbuję sterowniki jeszcze.. zaraz napiszę co i jak

0
  • #7 12 Lut 2015 15:50
    karolkraz
    Poziom 7  

Zainstalowałem steronik z grudnia, który na 100% był używany póki nie wyszedł jakiś nowy i problem ten sam, grasz chwile i zaraz zwiecha, sterownik ekranu przestał działać ....

0
  • #9 12 Lut 2015 16:56
    karolkraz
    Poziom 7  

zainstalowałem ten sterownik i nadal to samo, tyle że crash jest trochę później niż na tamtych sterownikach.

0